SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Domové detektory plynu

Pre ochranu domácností pred únikom výbušných plynov a toxického oxidu uhoľnatého (CO) ponúkame jednoduchédetektory s alarmom, so samostatným snímačom CH4 alebo CO a tiež dvojité detektory, s dvomi snímačmi, pre súčasnú detekciu CH4 aj CO.

Tieto detektory majú prednastavený alarm, ktorý bezpečne varuje pred vznikom koncentrácie plynu, ktorá môže byť nebezpečná. Prah alarmu je pri výbušných plynoch (zemný plyn a LPG) na úrovni 20% z dolnej medze výbušnosti, takže pri zaznamenaní alarmu je možné ešte urobiť nevyhnutné opatrenia, aby nedošlo ku nahromadenie výbušnej zmesi. Dolná hranica výbušnosti napr. zemného plynu je zmes 5 obj.% CH4 s 95 obj.% Vzduchu. Nad touto koncentráciou 5 obj.% CH4 vo vzduchu už hrozí nebezpečenstvo výbuchu

Pre dokonalú ochranu domácnosti pred nebezpečenstvom výbuchu zemného plynu ponúkame k domovým detektorom aj tzv. solenoidný bezpečnostný ventil, ktorý je nainštalovaný na hlavnom prívodnom potrubí plynu v dome (byte) a uzavrie sa iba pri výskyte alarmu, teda vtedy, keď detektor zapne elektrický kontakt a ten uzavrie ventil. Týmto spôsobom je zabezpečená ochrana majetku aj v prípade neprítomnosti osôb v dome alebo byte.

Zobraziť viac

Vlastnosť: BEAGLE SEGUGIO
Počet detekovaných zón 1 2
Zemný plyn / Metán Áno Áno
LPG Áno Áno
Oxid uhoľnatý - CO Áno Áno
Napájanie 230V 230V
Akustický alarm Áno Áno
Výstup pre elektroventil - 230V Áno Áno
Výstup pre elektroventil - 24V Nie Áno
Životnosť snímača 5 rokov 5 rokov
Vymeniteľný snímač Áno Áno (nie Segugio CO)
Záruka 3 roky 3 roky
Tlačídlo - Alarm test Áno Áno
Žltá LEDka v prípade poruchy Áno Áno
Červená LEDka v prípade alarmu Áno Áno
Rozmery 85x107x38 mm 148x84x40 mm

 

Domový detektor CH4 - BEAGLE Plus M

Detektor úniku zemného plynu (CH4) pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 10 % z dolnej medze výbušnosti, relé výstup 5A/250V. Vymeniteľný snímač s vysokou citlivosťou. Detektor plynu BEAGLE Plus spĺňa požiadavky podľa STN EN 50194.
90,0 € 75,0 € bez DPH

Domový detektor - BEAGLE CH4 - Plus - s káblom

Detektor úniku zemného plynu (CH4) pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 10 % z dolnej medze výbušnosti, relé výstup 5A/250V. Vymeniteľný snímač s vysokou citlivosťou. Detektor plynu BEAGLE Plus spĺňa požiadavky podľa STN EN 50194.
96,0 € 80,0 € bez DPH

Detektor úniku plynu CH4 - SEGUGIO Plus

Detektor úniku zemného plynu (CH4) pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 10 % z dolnej medze výbušnosti, relé výstup 6A/250V. Vymeniteľný snímač s vysokou citlivosťou. Detektor plynu SEGUGIO Plus spĺňa požiadavky podľa STN EN 50194.
114,0 € 95,0 € bez DPH

Domový detektor LPG - Beagle Plus L

Detektor úniku LPG pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 10 % z dolnej medze výbušnosti, relé výstup 5A/250V. Vymeniteľný snímač s vysokou citlivosťou. Detektor plynu BEAGLE L Plus spĺňa požiadavky podľa STN EN 50194.
90,0 € 75,0 € bez DPH

SET bezdrôtový detektor SEGUGIO a RECIEVER

Sada bezdrôtového detektora na metán SEGUGIO a prijímača DRG. Bezdrôtový prenos alarmových udalostí z detektora do prijímača. Prijímač po prijatí alarmu aktivuje relé výstup na ktorý je možné pripojiť solenoidný ventil alebo sirénu.
222,0 € 185,0 € bez DPH

Detekčný systém SEGUGIO RESIDENCE

Detekčný systém pre viacpodlažné bytové domy navrhnutý pre komplexnú ochranu. Pozostáva z bytových detektorov a prijímača alarmov, ktorý pri výskyte alarmu v ktoromkoľvek byte uzavrie hlavný prívod plynu do domu. Bezdrôtová komunikácia medzi jednotlivými komponentami.
Cena na vyžiadanie

Domový detektor úniku CO - BEAGLE CO s káblom

Detektor úniku oxidu uhoľnatého (CO) pre použitie v domácnosti, kuchyniach, malých kotolniach, pri vykurovaní krbom alebo kachľami na tuhé palivo. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 40 ppm, aklumulačný mód poplachu, relé výstup 6A/250V. Vymeniteľný elektrochemický snímač s vysokou citlivosťou a životnosťou až 5 rokov, celková životnosť až 15 rokov.
126,0 € 105,0 € bez DPH

Detektor úniku plynu CO -SEGUGIO CO

Detektor úniku oxidu uhoľnatého (CO) pre použitie v domácnosti, kuchyniach, malých kotolniach, pri vykurovaní krbom alebo kachľami na tuhé palivo. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 40 ppm, relé výstup 6A/250V.
153,6 € 128,0 € bez DPH

Kombinovaný detektor CH4 a CO - SEGUGIO DOUBLE

Kombinovaný detektor úniku zemného plynu (CH4) a CO pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu CH4 10 % z dolnej medze výbušnosti, CO alarm s akumulačným módom, 2 x relé výstup 5A/250V.
210,0 € 175,0 € bez DPH

Detektor úniku plynu BEAGLE-CH4 - sada s ventilom

Detektor úniku zemného plynu (CH4) pre použitie v domácnosti, kuchyniach a malých kotolniach. Zvuková a svetelná signalizácia prekročenia ALARMU. Prah alarmu 10 % z dolnej medze výbušnosti, relé výstup 5A/250V. Vymeniteľný snímač s vysokou citlivosťou. Detektor plynu BEAGLE Plus spĺňa požiadavky podľa STN EN 50194. Sada s ventilom G3/4".
144,0 € 120,0 € bez DPH

Sada SEGUGIO Plus CH4 - 2 detektory s ventilom

Sada dvoch detektorov CH4 pre kontrolu úniku zemného plynu v dvoch miestnostiach s plynovými spotrebičmi. Ak nastane alarm (zachytenie koncentrácie ZP na úrovni 10 % z dolnej medze výbušnosti) na ktoromkoľvek z dvoch detektorov, impulz z hlavného detektora uzavrie bezpečnostný ventil na hlavnom prívode plynu. Napájanie 230 V.
253,2 € 211,0 € bez DPH

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Merač kvality vzduchu - koncentrácie CO2, teploty a relatívnej vlhkosti určený pre monitoring vo vnútorných priestoroch ako školy, kancelárie, reštaurácie, sklenníky a pod. Koncentrácia oxidu uhličitého (CO2) je indikovaná vo farbách semaforu podľa medzinárodnej normy pre kvalitu vnútorného prostredia. Dodávaný ako stolová alebo nástenná verzia.
Akcia! -17%
144,0 € 120,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Detekovaný plyn
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info