SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Regulátory vlhkosti

Regulátor vlhkosti je prístroj určený na reguláciu vlhkosti a teploty vzduchu v miestnostiach alebo potrubiach. Umožňuje nastaviť kontrolovanú hodnotu vlhkosti a teploty a po jej prekročení sa aktivuje relé výstup, ktorý je prepojený s regulačným zariadením. Aktivácia alarmu je zobrazená aj kontrolkou na displeji.

V našej ponuke regulátorov vlhkosti môžete nájsť regulátory vlhkosti s rôznymi meracími sondami podľa špecifického druhu použitia. 

Zobraziť viac

Regulátor vlhkosti RHY

Regulátor vlhkosti RHY je určený pre dvojpolohovú reguláciu relatívnej vlhkosti vo vnútorných priestoroch. Nastavenie regulovanej hodnoty vlhkosti je jednoduché pomocou otočného gombíka. Relé spína zariadenie na reguláciu vlhkosti. RHY nevyžaduje elektrické napájanie.
78,0 € 65,0 € bez DPH

Vnútorný prevodník vlhkosti RFFT

Vlhkomer pre meranie relatívnej vlhkosti v obytných priestoroch, kanceláriách, školách, skladoch a pod. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
108,0 € 90,0 € bez DPH

Regulátor vlhkosti HST

Regulátor vlhkosti a teploty s termostatom KIMO HST sú určené pre meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch.
186,0 € 155,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti KFFT - do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
114,0 € 95,0 € bez DPH

Detektor zaplavenia LGM

Snímač zaplavenia pre kontrolu úniku vody v kotolniach, skladoch a iných budovách. Nastavenie citlivosti podľa konkrétneho média. Relé výstup pre zvukovú / svetelnú signalizáciu alebo vypnutie čerpadla. Napájanie 24 V.
84,0 € 70,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti ARFT-S - so sondou do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Prevodník vlhkosti a teploty KFFT sa dodáva so sondou na kábli. Analógový výstup 4-20 mA pre teplotu aj vlhkosť umožňuje využiť meraný signál pre reguláciu.
163,2 € 136,0 € bez DPH

Monitor kondenzácie KDW2

Monitor kondenzácie KDW2 je vlhkomer určený na meranie teploty rosného bodu a detekcie kondenzácie na povrchu potrubí, strope alebo všade tam, kde je potrebné monitorovať vznik kondenzácie zo vzdušnej vlhkosti. Relé výstup umožňuje regulovať teplotu, ventilátor alebo signalizovať alarm pri detekcii vzniku kondenzácie. Dostupná je verzia na stenu a so sondou na potrubie alebo inú plochu. Napájanie 20 až 34 Vdc/Vac.
78,0 € 65,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info