SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Anemometre rýchlosti vetra

Naša ponuka zahŕňa aj anemometre na meranie rýchlosti vetra pre rôzne využitie, napr. na žeriavoch, pri prácach vo výškach, pre kontrolu podmienok na športoviskách a pod. Tieto anemometre majú zabudované aj alarmy pre zapínanie svetelnej alebo zvukovej signalizácie pri prekročení limitnej rýchlosti vetra. Relé výstupy môžu priamo vypnúť zariadenie (napr. žeriav) v prípade alarmu.

Pri bezdrôtových modeloch je komunikácia medzi vrtuľou a displejovou jednotkou pomocou rádiového signálu a môžu byť použité na vzdialenosť až 500 m.

Do vysokohorských podmienok ponúkame vyhrievané vrtule, ktoré zabraňujú vzniku námrazy a ľadu na ložisku vrtule a môžu spoľahlivo pracovať aj pri extrémnych klimatických podmienkach v zime.  

Zobraziť viac

Anometrická sonda vrtuľová ANEMO4403

Robustný snímač rýchlosti vetra má vynikajúcu mechanickú odolnosť a poskytuje vysokú pružnosť a kvalitu merania. Svojimi vlastnosťami patrí
medzi najlepšie snímače rýchlosti na trhu pre použitie v priemysle.
162,0 € 135,0 € bez DPH

Anometrická sonda vrtuľová ANEMO5H25 - vyhrievaná

Robustná rýchlostná anemometrická sonda s vysokou
mechanickou odolnosťou zhotovená z najlepších
dostupných materiálov na trhu. Vyhrievaná sonda navrhnutá pre prácu v extrémne zimných podmienkach ( až pod -25 st. C so snehom
a ľadom).
558,0 € 465,0 € bez DPH

Anemometer rýchlosti vetra WM44 s nevyhrievanou vrtuľou

Jednoduchý merací systém WM44-P od firmy IED Electronics je špeciálne navrhnutý pre monitorovanie rýchlosti vetra na žeriavoch alebo iných výškových objektoch a všade, kde je kvôli bezpečnosti potrebné regulovať prevádzku zariadení.
462,0 € 385,0 € bez DPH

Anemometer rýchlosti vetra WM44 s vyhrievanou vrtuľou

Merací systém WM44 spolu s vyhrievanou anemometrickou sondou sú určené na meranie rýchlosti vetra pri extrémnych klimatických podmienkach.
Cena na vyžiadanie

Anemometer rýchlosti a smeru vetra WM44-EVO s vrtuľovou sondou

Anemometer WM44-EVO od firmy IED electronics je navrhnutý na meranie rýchlosti a smeru vetra. Displejová jednotka má krytie IP65. Anemometer má výstup 4-20 mA. 2 x vstup pre anemometrické sondy.
Cena na vyžiadanie

Anemometer rýchlosti vetra WM44 s bezdrôtovou sondou

Anemometer WM44-P-RF od firmy IED Electronics je špeciálne navrhnutý pre bezkáblové monitorovanie rýchlosti vetra na žeriavoch alebo iných výškových objektoch a všade, kde je kvôli bezpečnosti potrebné regulovať prevádzku zariadení. Bezkáblový prenos signálu medzi vrtuľouvou sondou a displejovou jednotkou. Stolové prevedenie.
Cena na vyžiadanie

Anemometer rýchlosti a smeru vetra WM44-EVO s bezdrôtovou sondou

Anemometer WM44-EVO od firmy IED electronics je navrhnutý na meranie rýchlosti a smeru vetra pomocou bezdrôtovej sondy. Displejová jednotka má krytie IP65. Anemometer má výstup 4-20 mA. 2 x vstup pre anemometrické sondy
Cena na vyžiadanie

Anemometer rýchlosti vetra SAG-105

Kompaktný anemometer so zabudovanou svetelnou a zvukovou signalizáciou podľa prednastavených 2 alarmov. Je špeciálne navrhnutý ako vodotesný pre monitorovanie rýchlosti vetra na žeriavoch alebo iných konštrukčných prácach a všade, kde je kvôli bezpečnosti potrebné regulovať prevádzku zariadení.
Cena na vyžiadanie

Anemometer rýchlosti vetra s datalogerom WM44-PD-RF - bezkáblové meranie

Anemometer WM44-P-RF od firmy IED Electronics je špeciálne navrhnutý pre bezkáblové monitorovanie rýchlosti vetra na žeriavoch alebo iných výškových objektoch a všade, kde je kvôli bezpečnosti potrebné regulovať prevádzku zariadení. Bezkáblový prenos signálu medzi vrtuľouvou sondou a displejovou jednotkou. S datalogerom pre záznam merania.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info