Meracie prístroje | Meratex

SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Kalibrácie a servis

Vykonávame kalibrácie analyzátorov spalín Seitron Chemist a CASPER, Eurotron UniGas, TecnoControl Boston Expo, Kimo Kigaz pomocou certifikovaných kalibračných plynov autorizovaným postupom podľa výrobcu.

Servis prístrojov

Vykonávame a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis pre všetky produkty z našej ponuky. Prístroj s popisom závady môžete posielať na adresu:
 
Meratex, s.r.o.
Popradská 68
040 11 Košice
 
Kontaktná osoba: Viliam Demko
Telefón: 0907992078
 

Kalibrácie prístrojov

Vykonávame kalibrácie analyzátorov spalín Seitron Chemist a CASPER, Eurotron UniGas, TecnoControl Boston Expo, Kimo Kigaz pomocou certifikovaných kalibračných plynov autorizovaným postupom podľa výrobcu.

Zabezpečujeme kalibrácia s kalibračným certifikátom pre produkty, ktoré dodávame:
  • Digitálne teplomery
  • Snímače teploty (termočlánky K, S, J, B, odporové snímače Pt100 / Pt1000)
  • Digitálne vlhkomery
  • Digitálne anemometre (vrtuľové a Hotwire meracie sondy)
  • Digitálne diferenčné mikromanometre
  • Digitálne otáčkomery
  • Digitálne hlukomery
  • Datalogery vlhkosti a teploty vrátane pripojiteľných sond
  • Prevodníky a iné
Modely prístrojov KIMO Instruments, CLASS 210 a CLASS 310, sú štandardne dodávané s kalibráciou a kalibračným certifikátom, ktorá je zahrnutá v základnej cene prístroja. Kalibrácia je vykonávaná v kalibračnom laborátoriu výrobcu.

Zabezpečujeme kalibráciu predávaných prístroj od firmy Seitron -  detektorov plynu prenosných osobných aj domových, detekčných systémov s fixnou inštaláciou a analytických monitorovacích systémov pre kontrolu spaľovania. V prípade požiadavky zákazníka na kalibráciu akreditovaným kalibračným laboratóriom, zabezpečujeme aj tento druh kalibrácie v spolupráci s laboratóriom autorizovaným pre tento účel.

Kalibrácia analyzátorov

U analyzátorov spalín je odporúčaná lehota kontroly a kalibrácie meracích článkov 1 rok. Kalibrácie meracích článkov O2, NO a SO2 vykonávame vlastnými kapacitami certifikovaným postupom podľa výrobcu. Súčasne sú vykonávané aj kalibrácia snímača teploty a diferenčného tlaku, ktoré jsou zabudované v analyzátora. Výstupom každej kalibrácie je "Protokol o kalibrácii".
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Kontaktný formulár

Ak máte nejaké otázky, napíšte nám.

Máte otázku?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manžér produktu
+421 907 992 078