SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Regulátory tlaku

Regulátor tlaku (manostat) je prístroj určený na reguláciu tlaku a vzduchu v potrubiach. Umožňuje nastaviť kontrolovanú hodnotu tlaku a po jej prekročení sa aktivuje relé výstup, ktorý je prepojený s regulačným zariadením. Aktivácia alarmu je zobrazená aj kontrolkou na displeji. Tlakový prevodník sa dodáva s viacerými meracími rozsahmi. 

Zobraziť viac

Regulátor tlaku KIMO PST

Regulátor tlaku KIMO PST je určený na meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch, v chemickom a farmaceutickom priemysle.
194,4 € 162,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model ECM s relé výstupom

Kvapalinový manometer s reléovým výstupom určený pre presnú kontrolu a reguláciu tlaku na filtračných systémoch a v priemysle. Elektronický snímač umožňuje nastaviť alarm, po prekročení ktorého sa aktivuje beznapäťové relé.
Cena na vyžiadanie

Prevodník tlaku DDM

Prevodník tlaku DDM je určený na meranie diferenčného a statického tlaku v potrubiach, meranie tlakovej diferencie na filtroch, ventilátoroch a pod. Verzia s displejom alebo bez displeja. Prostredníctvom DIP prepínačov je možné zvoliť najvhodnejší merací rozsah (medzi 0 až 70 mbar). Merací rozsah je prevedený na výstupný signál 4-20 mA alebo 0-10 V pre ďalšie spravovanie merania.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info