SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

DEBIMO sondy na meranie rýchlosti a prietoku plynu

KIMO DEBIMO meracie sondy sú jednoduché a účinné prístroje pre kontinuálne meranie rýchlosti a prietoku plynu v potrubiach metódou snímania diferenčného tlaku. Môžu by nainštalované do kruhových a pravouhlých potrubí a komínov. Diferenčný tlak (+) a (-) sa pripojí na merací prístroj napr. ku prevodník tlaku, digitálnemu mikromanometru, kvapalinovému manometeru, manostata a pod. DEBIMO meracie sondy zabezpečujú presné meranie rýchlosti a prietoku plynu.

KIMO navrhol a vyrába DEBIMO meracie sondy pre všetky typy potrubí od najmenších rozmerov až po veľké vzduchotechnické potrubia a komíny. Keď sú sondy správne nainštalované v potrubí, meraný diferenčný tlak reprezentuje strednú hodnotu, na základe ktorej sa vypočíta stredná rýchlosť a prietok v potrubí.

Zobraziť viac

DEBIMO - systém na meranie rýchlosti plynu

DEBIMO je systém pre kontinuálne meranie rýchlosti vzduchu / plynu v potrubiach. Meracie sondy DEBIMO sa namontujú do prierezu potrubia a pomocou pripojeného prevodníka rýchlosti CP210/310 systém sníma diferenčný tlak v potrubí a vypočítava rýchlosť a prietok. Meranie podľa normy ISO 10780.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info