SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Záznamníky teploty pre monitoring teploty pri preprave a skladovaní vakcín COVID-19

Firma SenseAnywhere sa špecializuje na plne automatizovaný monitoring teploty pre farmaceutický priemysel už niekoľko rokov. Datalogery AeroSensors v kombinácií so špeciálnou smart sondou Pt100 budú používané na zabezpečenie spoľahlivej distribúcie a skladovanie dlho očakávaných vakcín na COVID-19 po celej Európe.

Bezproblémový transport

Bezproblémový transport s použitím mobilných prístupových bodov (access points) SenseAnywhere nainštalovaných v skladoch výrobcu, distribučných centrách a v prepravných vozidlách umožní 24/7 monitoring teploty kontajnérov s vakcínami v reálnom čase. AiroSensor automatizovane prenáša namerané údaje na Cloud kdekoľvek sa nachádza v dosahu siete bez zásahu obsluhy.

Vysoko presný monitoring teploty

Datalogery teploty spĺňajú najprísnejšie požiadavky normy EN12830:2018 pre triedu presnosti 0,2. Meracie zariadenie je kalibrované pre zabezpečenie veľmi spoľahlivého monitoringu teplotne citlivých vakcín. Kombinácia datalogera AiroSensor so sondou Pt100 zabezpečí záznamy dvoch teplôt, teploty okolitého prostredia a ultranízkej teploty samotných vakcín, čo umožní vypočítať ako dlho môže kontajner zostať v dovolenom teplotnom rozpätí pri daných podmienkach.

Zobraziť viac

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor EXT

Bezdrôtový datalogger - záznamník určený na dlhodobé meranie teploty. Jednoduchá inštalácia. Špeciálna externá sonda do -200°C! Vhodné na monitorovanie teploty pri skladovaní a preprave vakcín - COVID19.
390,0 € 325,0 € bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T ER

Bezdrôtový datalogger - záznamník určený na dlhodobé meranie teploty so zabudovanou anténou pre komunikáciu na väčšie vzdialeností.
192,0 € 160,0 € bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T

Bezdrôtový datalogger - záznamník určený na dlhodobé meranie teploty. Ukladanie údajov na Cloud pomocou modulu Acces Point pripojeného na internet. Prístup k údajom cez web z akéhokoľvek zariadenia. Jednoduchá inštalácia.
168,0 € 140,0 € bez DPH

Access Point - internetový modul pre dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point je ekonomický a spoľahlivé plug and play zariadenie, ktoré spája wireless datalogery Airo Sensor so Službou Sense Anywhere na Cloude.
246,0 € 205,0 € bez DPH

Access Point Mobile - internetový modul pre dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point Mobile slúži na spojenie wireless datalogerov Airo Sensor so Službou Sense Anywhere na Cloude. Modul je umiestnený vo vozidle, pripojenie na internet pomocou 2G/3G/4G siete.
606,0 € 505,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty AiroSensor T + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -8%
426,0 € 355,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor T ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty AiroSensor T RH so zabudovanou anténou na prenos údajov z väčších vzdialeností + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -5%
432,0 € 360,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info