SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Pitotové trubice - sondy

Pitotová trubica (sonda) je určené na meranie rýchlosti prúdenia plynu v potrubí s použitím mikromanometra (digitálny manometer). V praxi sa používajú dva typy pitotových trubíc L a S. Sú použiteľné do teploty plynu až 800 °C.

Pitotová trubica môže mať zabudovaný termočlánok pre súčasné meranie teploty plynu. Princíp merania je založený na snímaní diferenčného tlaku (rozdiel celkového a statického tlaku v potrubí) a výpočtu rýchlosti podľa Bernoulliho rovnice. V našej ponuke môžete nájsť pitotové trubice typu L a S rôznych dĺžok.

Zobraziť viac

Pitotová sonda typu L

Pitotová sonda typu L bez termočlánku typu K, spĺňa normu STN ISO 10780 pre meranie rýchlosti plynu v potrubiach.
104,4 € 87,0 € bez DPH

Pitotová sonda typu L s termočlánkom typu K

Pitotová sonda typu L s termočlánkom typu K, spĺňa normu STN ISO 10780 pre meranie rýchlosti plynu v potrubiach. Zabudovaný termočlánok umožňuje súčasne merať aj teplotu a tak kompenzovať rýchlosť na skutočný stav plynu.
306,0 € 255,0 € bez DPH

Pitotová sonda typu S s termočlánkom typu K

Pitotová sonda typu S je určená na meranie rýchlosti a prietoku plynu v potrubiach, hlavne ak je prúdiaci plyn zaprášený alebo v plyne je vyššia koncentrácia vodnej pary. Zabudovaný termočlánok typu K (0 až +600 °C)...
669,6 € 558,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info