SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Dataloggery a rekordéry

Dataloger - záznamník teploty TILOG Single

Záznamník teploty bez displeja určený pre meranie a záznam teploty hlavne pri preprave liekov a potravín, ale aj v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde je potrebný jednorazový monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
24,0 € 20,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty TILOG T

Záznamník teploty bez displeja určený pre meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde sa vyžaduje dlhodobý monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
45,6 € 38,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty TILOG TD

Záznamník teploty s displejom určený pre meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde sa vyžaduje dlhodobý monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
55,2 € 46,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty a vlhkosti TILOG - TRH

Záznamník určený na meranie a záznam teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu v skladoch, skleníkoch, laboratóriách, čistých miestnostiach, vo výrobnom procese a pod. Kapacita pamäti 20000 záznamov a sťahovanie do PC alebo ukladanie na web.
82,8 € 69,0 € bez DPH

Dataloger teploty a vlhkosti HT20 - pre IoT monitoring

Dataloger pre monitoring teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu navrhnutý pre monitoring cez internet (IoT). Akustický alarm, výstup RS485, Ethernet, Cloud ready. Kompletný monitoring teploty a vlhkosti pre serverovne, sklady potravín a liečiv, laboratória, múzea, výrobné závody, sklady produktov, kancelárie, sklenníky a inde.
307,2 € 256,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty AiroSensor T + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -8%
408,0 € 340,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor TRH + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty a vlhkosti AiroSensor TRH + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -7%
426,0 € 355,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor TRH ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty a vlhkosti AiroSensor T RH ER so zabudovanou anténou na prenos údajov z väčších vzdialeností + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -8%
426,0 € 355,0 € bez DPH

Univerzálny dataloger LogBox BLE

Dataloger LogBox BLE má 3 univerzálne vstupy pre pripojenie rôznych analógových signálov, pulzov a snímačov teploty. Zabudovaný Bluetooth modul umožňuje konfigurovať dataloger, sťahovať meracie reporty, prezerať kanály cez mobilnú aplikáciu. Konfigurácia aj cez PC program prostredníctvom USB konektora.
429,6 € 358,0 € bez DPH

Meracia ústredňa FIELDLOGGER

FieldLogger je univerzálny a výkonný prístroj na zber a
spracovanie analógových, digitálnych a iných druhov
premenných veličín s vysokým rozlíšením a vysokou
prenosovou rýchlosťou.
Cena na vyžiadanie

Univerzálny merací dataloger HT25 - RS485

Univerzálny multikanálový dataloger slúži ako meracia centrála pre pripojenie 10 meracích prevodníkov s výstupom RS485. Vnútorná pamäť pre zber a spracovanie údajov v naprogramovaných časových intervaloch. Ethernetový výstup umožňuje posielať údaje do lokálnej siete (TCP IP) alebo na internet (www.ftp/smtp). Dataloger HT25 umožňuje monitorovať rôzne parametre - celkom až 100 parametrov z 10 meracích kanálov.
490,8 € 409,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info