SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Kvalita vzduchu v budovách

V tejto kategórii ponúkame prenosné analyzátory plynu pre monitorovanie parametrov kvality vzduchu vo vnútorných priestoroch, na pracoviskách, v učebniach, kanceláriách a iných priestoroch. Séria analyzátorov SI-AQ predstavuje multifunkčné prenosné prístroje, ktoré môžu mať zabudované snímače pre meranie koncentrácie rôznych plynných zložiek a zlúčenín: O2, CO, CO2, H2S, NO2, VOC, formaldehyd, SO2, ozón

Okrem plynných zložiek analyzátory môžu merať aj ďalšie veličiny: teplotu, relatívnu vlhkosť, teplotu rosného bodu, diferenčný tlak a barometrický tlak

Analyzátory SI-AQ majú zabudovaný dataloger, ktorý umožňuje ukladať namerané údaje do pamäti v nastavených intervaloch a pomocou PC softvéru je možné generovať meracie reporty. Zabudovaný Bluetooth modul umožňuje výsledky merania vytlačiť na externej Bluetooth tlačiarni.

Zobraziť viac

 • Hygiena v priemysle
 • Bezpečnosť a zdravie pri práci
 • Optimalizácia kvality vzduchu v budovách (interiéroch)
 • Univerzity – veda a výskum
 • Laboratória a výskum
 • Inkubatory
 • Monitoring VOC (prchavých organických látok)
 • Kvalita vzduchu v nemocniciach
 • Baníctvo a uzavreté priestory
 • Optimalizácia kvality vzduchu vo veľkých skladoch
 • Sklenníky
 • Inšpekcie budov, vývoj klimatizačných systémov
 • Energetický audit
 • Fugitívne emisie, lakovne, výroba nábytku, chemický priemysel
 • Všeobecné hodnotenie kvality vzduchu v budovách, učebniach, kanceláriách   
  SI-AQ Comfort SI-AQ Pro SI-AQ VOC  SI-AQ Expert
Relatívna vlhkosť, Rosný bod, Morká teplota (Wet Bulb)  voľba
Meranie teploty vzduchu

 ✓

Meranie diferenčného tlaku
 ✓
 ✓
 ✓
Meranie barometrického tlaku voľba  ✓
 ✓
Softvér na ukladanie dát v reálnom čase voľba
 ✓
 ✓
 ✓
Vnútorná pumpa na nasávanie vzorky  ✓
 ✓
 ✓
Interná pamäť  2000 meraní
 2000 meraní
 2000 meraní
 2000 meraní
Bluetooth tlačiareň  voľba
 voľba
 voľba
 voľba
Voľba meracích článkov
     
Možnosť inštalácie max 3 meracích článkov -


-
Možnosť inštalácie max 7 meracích článkov -
-
-
O2 (0-25 %) -  voľba
 voľba
 voľba
CO2 (0-5000 ppm) NDIR voľba
 voľba
 voľba
CO (0-200 ppm) voľba  voľba
 voľba
 voľba
H2S (0-100 ppm) -  voľba
 voľba
 voľba
TVOCs (0-2000 ppb alebo 0-200 ppm) -  -
 voľba
Formaldehyd (0-10000 ppb) -  voľba
 voľba
 voľba
NO (0-250 ppm) -  voľba
 voľba
 voľba
NO2 (0-20 ppm) -  voľba
 voľba
 voľba
SO2 (0-20 ppm)  -  voľba
 voľba
 voľba
O3 (ozón: 0-5 ppm) -  -
 -
 voľba

Dokumenty na stiahnutie

Prenosný prachomer DustMate

Prachomer DustMate je určený na krátkodobé merania koncentrácie celkových prachových častíc a frakcií PM1, PM2,5 a PM10. DustMate je možné použiť na monitoring znečistenia v budovách, vo výrobe ako aj vo vonkajšom ovzduší. Prostredníctvom softvéru AirQ je možné zaznamenávať, analyzovať a zobraziť merané údaje v reálnom čase.
Cena na vyžiadanie

Dataloger teploty a vlhkosti HT20 - pre IoT monitoring

Dataloger pre monitoring teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu navrhnutý pre monitoring cez internet (IoT). Akustický alarm, výstup RS485, Ethernet, Cloud ready. Kompletný monitoring teploty a vlhkosti pre serverovne, sklady potravín a liečiv, laboratória, múzea, výrobné závody, sklady produktov, kancelárie, sklenníky a inde.
348,0 € 290,0 € bez DPH

Vnútorný prevodník vlhkosti RFFT

Vlhkomer pre meranie relatívnej vlhkosti v obytných priestoroch, kanceláriách, školách, skladoch a pod. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
108,0 € 90,0 € bez DPH

Analyzátor na meranie VOC SI-AQ VOC Monitor

Ručný analyzátor SI-AQ VOC Monitor je špeciálne navrhnutý pre meranie koncentrácie prchavých organických látok označených ako VOC v rôznych koncentráciách. Okrem VOC môže merať aj ďalšie zložky ako CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relatívnu vlhkosť a teplotu vzduchu, diferenčný a barometrický tlak.
Cena na vyžiadanie

Analyzátor merania kvality vzduchu SI-AQ PRO

Ručný analyzátor pre meranie koncentrácie rôznych plynných zložiek a iných veličín charakterizujúcich kvalitu vzduchu vo vnútornom prostredí. Môže merať nasledujúce parametre: koncentráciu CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relatívnu vlhkosť a teplotu vzduchu, diferenčný a barometrický tlak.
Cena na vyžiadanie

Analyzátor merania kvality vzduchu SI-AQ Comfort

Ručný analyzátor kvality vzduchu SI-AQ Comfort je určený pre meranie základných parametrov charakterizujúcich kvalitu vzduchu v budovách. Môže merať nasledujúce parametre: koncentráciu CO, CO2, relatívnu vlhkosť a teplotu vzduchu, diferenčný a barometrický tlak.
Cena na vyžiadanie

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Merač kvality vzduchu - koncentrácie CO2, teploty a relatívnej vlhkosti určený pre monitoring vo vnútorných priestoroch ako školy, kancelárie, reštaurácie, sklenníky a pod. Koncentrácia oxidu uhličitého (CO2) je indikovaná vo farbách semaforu podľa medzinárodnej normy pre kvalitu vnútorného prostredia. Dodávaný ako stolová alebo nástenná verzia.
Akcia! -17%
144,0 € 120,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti a teploty ARFT - outdoor

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vnútorných aj vonkajších priestoroch v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
107,4 € 89,5 € bez DPH

Prevodník vlhkosti KFFT - do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
114,0 € 95,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti ARFT-S - so sondou do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Prevodník vlhkosti a teploty KFFT sa dodáva so sondou na kábli. Analógový výstup 4-20 mA pre teplotu aj vlhkosť umožňuje využiť meraný signál pre reguláciu.
163,2 € 136,0 € bez DPH

Monitor rosného bodu TPW

Vlhkomer určený na meranie rosného bodu na povrchu potrubí, strope alebo všade tam, kde je potrebné monitorovať vznik kondenzácie zo vzdušnej vlhkosti. Meraná hodnota je konvertovaná na analógový výstup. Verzia na stenu a so sondou na potrubie alebo inú plochu. Napájanie 20 až 34 Vdc/Vac.
117,6 € 98,0 € bez DPH

Monitor kondenzácie KDW2

Monitor kondenzácie KDW2 je vlhkomer určený na meranie teploty rosného bodu a detekcie kondenzácie na povrchu potrubí, strope alebo všade tam, kde je potrebné monitorovať vznik kondenzácie zo vzdušnej vlhkosti. Relé výstup umožňuje regulovať teplotu, ventilátor alebo signalizovať alarm pri detekcii vzniku kondenzácie. Dostupná je verzia na stenu a so sondou na potrubie alebo inú plochu. Napájanie 20 až 34 Vdc/Vac.
78,0 € 65,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Detekovaný plyn
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info