SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Infračervené meranie teploty v automotive

Monitorovanie a regulácia procesných teplôt počas každej fázy výrobného procesu je kľúčovým faktorom pri meraní teploty vautomobilovom priemysle. Aby spoločnosť Optris splnila špecifické očakávania v tejto oblasti použitia, vyvinula niekoľko infračervených senzorov a termovíznych kamier, ktoré pomáhajú zaistiť vysokú kvalitu produktov, znížiť chybovosť tovaru a ďalej optimalizovať výrobný proces.

Tepelné tvarovanie exteriéru automobilov

Najväčšou výzvou pre výrobný proces automobilových exteriérových dielov má zabezpečiť neustále monitorovanie teploty. Aj v pilotnej výrobe je kontinuálne meranie teploty nevyhnutné na optimalizáciu procesu a maximalizáciu kvality a výkonu sériovej výroby.

Laminovanie interiéru

Interiéry vozidiel sú počas procesu laminovania čiastočne vybavené rôznymi povrchovými dekormi. Tento proces prebieha pri teplote okolo 120°C – počas tejto doby je teplota dekoru riadená a optimalizovaná. Všetky zariadenia môžu byť dodatočne vybavené manžetou na preplachovanie vzduchu, ako aj ochranným krytom.

Analýza defektov vozidla

Prenosné teplomery Optris uľahčujú kontroly vozidiel. Poruchy bŕzd, vykurovacieho systému alebo stavu vzduchu môžu byť preto lokalizované. Vďaka tomuto rýchlemu procesu zostane na opravu chyby viac času. 

Zobraziť viac

Termovízna kamera Optris Xi 80

Infračervená kamera Optris Xi 80 spája prednosti infračervenej kamery a pyrometra. Vynikajúci pomer cena/výkon. Rozlíšenie 80x80 pixelov. Merací rozsah: -20 až +900°C.
1 128,0 € 940,0 € bez DPH

Termovízna kamera Optris Xi 400

Infračervená kamera Optris Xi 400 spája prednosti infračervenej kamery a pyrometra. Rozlíšenie 382x288 pixelov. Obrazová frekvencia 80 Hz pre rýchle procesy Merací rozsah: -20 až +900°C.
2 340,0 € 1 950,0 € bez DPH

Termovízna kamera Optris PI400/PI450

Infračervená kamera PI400 s optickým rozlíšením 382x288 pixelov. Vysoká frekvencia obrazu až 80 Hz. Spektrálny rozsah: 7,5 až 13 um. Model PI450 s teplotným rozlíšením až 40 mK.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 640

Najmenšia termografická infračervená VGA kamera na svete. Optické rozlíšenie 640x480 pixelov vďaka čomu je kamera schopná v reálnom čase zobrazovať termografický obraz s vysokou ostrosťou.
Cena na vyžiadanie

Pyrometer Optris CSmicro

Optris uvádza na trh novú produktovú sériu IČ pyrometrov, ktoré vďaka mini rozmerom a robustnosti plášťa, sú špeciálne určené pre umiestnenie v malých a stiesnených priestoroch pre použitie v rôznych odvetviach priemyslu. Zvlášť sú tieto snímače vhodné pre meranie teploty pri výrobe plastov a papiera.
Cena na vyžiadanie

Pyrometer Optris CT

Pyrometre Optris CT sú vybavené jedným z najmenších infračervených snímačov s vysokým rozlíšením 22:1. Navyše ponúka širokú variabilitu meracích rozsahov, voliteľných analógových a digitálnych výstupov zabudovaných v elektronickej skrinke. Model CTex LT je určený aj do výbušného prostredia.
Cena na vyžiadanie

Pyrometer Optris CS LT

Infračernený pyrometer Optris CS LT je perfektne navrhnutý pre meranie malých a úzkych povrchov. Robustná meracia hlava bola navrhnutá pre meracie rozsahy od -40°C do 1030°C a snímač môže byť použitý v prostredí s okolitou teplotou až do 80°C bez dodatočného chladenia. NÍZKA CENA!
114,0 € 95,0 € bez DPH

Infračervený teplomer Optris MSPlus

Profesionálny prístroj na bezkontaktné meranie teploty. Nastaviteľná emisivita. Merací rozsah: -32°C až +530 °C. Optický pomer 20:1.
150,0 € 125,0 € bez DPH

Infračervený teplomer Optris MSPro

Profesionálny prístroj na bezkontaktné meranie teploty. Nastaviteľná emisivita. Merací rozsah: -31°C až +720 °C. Optický pomer 40:1. Funkcia dataloggera.
298,8 € 249,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Optický pomer
Merací rozsah
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info