SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Infračervené meranie teploty v automotive

Monitorovanie a regulácia procesných teplôt počas každej fázy výrobného procesu je kľúčovým faktorom pri meraní teploty vautomobilovom priemysle. Aby spoločnosť Optris splnila špecifické očakávania v tejto oblasti použitia, vyvinula niekoľko infračervených senzorov a termovíznych kamier, ktoré pomáhajú zaistiť vysokú kvalitu produktov, znížiť chybovosť tovaru a ďalej optimalizovať výrobný proces.

Tepelné tvarovanie exteriéru automobilov

Najväčšou výzvou pre výrobný proces automobilových exteriérových dielov má zabezpečiť neustále monitorovanie teploty. Aj v pilotnej výrobe je kontinuálne meranie teploty nevyhnutné na optimalizáciu procesu a maximalizáciu kvality a výkonu sériovej výroby.

Laminovanie interiéru

Interiéry vozidiel sú počas procesu laminovania čiastočne vybavené rôznymi povrchovými dekormi. Tento proces prebieha pri teplote okolo 120°C – počas tejto doby je teplota dekoru riadená a optimalizovaná. Všetky zariadenia môžu byť dodatočne vybavené manžetou na preplachovanie vzduchu, ako aj ochranným krytom.

Analýza defektov vozidla

Prenosné teplomery Optris uľahčujú kontroly vozidiel. Poruchy bŕzd, vykurovacieho systému alebo stavu vzduchu môžu byť preto lokalizované. Vďaka tomuto rýchlemu procesu zostane na opravu chyby viac času. 

Zobraziť viac

1 128,0 € 940,0 € bez DPH
2 340,0 € 1 950,0 € bez DPH
Cena na vyžiadanie
Cena na vyžiadanie
114,0 € 95,0 € bez DPH
150,0 € 125,0 € bez DPH
298,8 € 249,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Optický pomer
Merací rozsah
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info