SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prevodníky vlhkosti

Prevodník vlhkosti slúži na kontinuálne meranie vlhkosti v procese a na prevod vlhkosti na analógový signál 4 až 20 mA alebo 0 až 10 V. Tento signál je možné ďalej spracovať na PLC počítači alebo v meracej ústredni.

V našej ponuke môžete nájsť prevodníky vlhkosti s rôznymi meracími sondami podľa špecifického druhu použitia.

Zobraziť viac

Prevodník vlhkosti TH110 so zabudovanou sondou

Prevodníky vlhkosti a teploty TH110 so zabudovanou sondou a s analógovým výstupom KIMO TH100 sú určené pre meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Prevodník vlhkosti TH110 so sondou s káblom

Prevodníky vlhkosti a teploty so sondou s káblom a s analógovým výstupom KIMO TH110 je určený na meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Prevodník vlhkosti TH110 so sondou do potrubia

Prevodník vlhkosti a teploty so sondou do potrubia a analógovým výstupom KIMO TH110 je určený na meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Prevodník vlhkosti TH210-R

Prevodníky vlhkosti a teploty s alarmom a analógovým výstupom KIMO TH210-R sú určené pre meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Multifunkčný prevodník KIMO C310

Multifunkčný prevodník C310 je navrhnutý pre meranie tlaku, rýchlosti a prietoku vzduchu a plynu, vlhkosti a teploty v miestnostiach alebo v potrubiach. Umožňuje zobraziť na displeji až 5 meraných parametrov súčasne, má 4 analógové výstupy 4-20 mA alebo 0-10 V, 4 relé výstupy, ktoré sa môžu priradiť ku rôznym parametrom.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty a vlhkosti NOVUS RHT-RS485

Prevodník teploty NOVUS RHT-485 je presný a stabilný prevodník teploty a vlhkosti určený na komunikáciu cez protokol Modbus RS485, operujúci ako Slave. Prostredníctvom bezplatného softvéru DigiConfig je možné nakonfigurovať všetky funkcie prevodníka a taktiež vykonávať diagnostiku na diaľku.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Bezdrôtový prevodník NOVUS RHT AIR

Bezdrôtový prevodník NOVUS RHT-AIR je plne bezdrôtové riešenie pre meranie teploty a vlhkosti na dlhé vzdialenosti. Prevodník umožňuje konfiguráciu a čítanie parametrov prostredníctvom bezdrôtovej siete až do vzdialenosti 1 km.
Novinka!
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x