SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Detektory plynu pre kotolne

Ponuka prístrojov pre kontrolu a detekciu plynu v kotolniach:

  • Prenosné detektory úniku zemného plynu (a LPG) a CO s displejom slúžia na periodickú kontrolu prípadného úniku plynu v kotolniach. Výsledky meraní sa zapisujú do Prevádzkového denníka kotolne.
  • Pevné detektory inštalované na stene s prívodom elektrického napájania - tieto detektory kontinuálne merajú koncentráciu plynu a v prípade prekročenia alarmovej úrovne sa aktivuje zvuková a svetelná signalizácia, zároveň sa môže prostredníctvom relé výstupu uzavrieť bezpečnostný ventil na prívode plynu. Tieto detektory majú vymeniteľné snímača CH4, CO alebo benzínových pár.

Zobraziť viac

Sada pre detekciu úniku plynu v kotolni Gas Sniffer a CO50

Cenovo zvýhodnená sada na kontrolu úniku plynu v kotolniach a priemysle, na revízie plynových zariadení. Detektor úniku zemného plynu (alebo LPG) Seitron Gas Sniffer B10 a KIMO CO50. Spoľahlivé prístroje so snímačmi s dlhodobou životnosťou (až 5 rokov). Dodávané so skúšobným protokolom - kalibrácia s použitím kalibračného plynu.
Akcia! -7%
504,0 € 420,0 € bez DPH

Sada pre detekciu úniku plynu v kotolni Si-CD3 a CO110

Sada 2 prístrojov: detektor úniku CO (CO-110) a detektor úniku plynu (Si-CD3) sú prístroje určené pre detekciu CO a CH4 (únik zemného plynu) v kotolniach. Detektory majú veľký podsvietený displej a umožňujú pohodlné zobrazenie a odčítanie nameraných hodnôt.
Akcia! -6%
600,0 € 500,0 € bez DPH

Detekčný systém do kotolne Seitron RGI-1

Detekčný systém pozostáva z centrálnej jednotky, ktorá má zabudovaný interný snímač na meranie koncentrácie metánu / LPG. 2x relé výstup. Systém umožňuje pripojiť záložnú batériu. Krytie IP54.
228,0 € 190,0 € bez DPH

Detektor oxidu uhoľnatého Seitron RGI-CO

Detektor oxidu uhoľnatého určený na monitorovanie koncentrácie CO v kotolni alebo všade tam kde je potrebné monitorovať CO. 2x relé výstup.
270,0 € 225,0 € bez DPH

Detekčný systém do kotolne Seitron RGI-2

Systém pozostáva z centrálnej jednotky a vzdialeného detektora. Detekovanie úniku metánu / LPG v 2 zónach. 2x relé výstup. Systém umožňuje pripojiť záložnú batériu. Krytie IP54.
308,4 € 257,0 € bez DPH

Detekčný systém do kotolne Seitron RGI-4

Detekčný systém pozostáva z centrálnej jednotky a 4 vzdialených detektorov, ktoré sú napájané z centrálnej jednotky. Detekovaný plyn - metán / LPG. 2x relé výstup. 1x vstup pre záložnú batériu.
816,0 € 680,0 € bez DPH

Detekčný systém pre kotolne - FOURGATE

Detekčný systém s centrálou a možnosťou pripojenia 1-4 vzdialených detektorov CO, CH4, LPG (resp. detektorov benzínových pár - použitie v podzemných parkoviskách) pre kontrolu úniku plynu v kotolniach alebo iných prevádzkach. Programovateľná centrála umožňuje nastaviť rôzne stupne alarmu s relé výstupmi.
Cena na vyžiadanie

Detekčný systém - EIGHTGATE

Detekčný systém s centrálnou jednotkou s možnosť pripojiť 1-8 detektorov CH4, CO, LPG a benzínových pár(využitie v podzemných parkoviskách). Centrálna jednotka s krytím IP44. Možnosť nastavenia rôznych stupňov alarmu pomocou relé výstupmi.
Cena na vyžiadanie

Detekčný systém - RYK Multigate

Detekčný systém RYK Multigate umožňuje pripojiť až 32 vzdialených snímačov prostredníctvom komunikačného protokolu MODBUS RS485 do vzdialenosti až 100 m. Systém umožňuje pripojiť vzdialené detektory na monitorovanie CH4, CO, LPG a benzínových pár.
Cena na vyžiadanie

Detektor plynu pre CH4 - Seitron RI

Detektor na zisťovanie únikov CH4. Možnosť pripojiť až 10 detektorov do kaskády. Zabudovaná siréna, LED diódy, 2x relé výstup (Pre - Alarm, Alarm). Možnosť pripojiť tlačídlá pre manuálny ALARM alebo RESET.
222,0 € 185,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Druh plynu
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info