SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prevodníky rýchlosti vzduchu

Prevodník rýchlosti slúži na kontinuálne meranie rýchlosti a prietoku plynu prúdiaceho v potrubí prostredníctvom anemometrickej sondy. Výstupný analogový signál 4 až 20 mA alebo 0 až 10 V je možné ďalej spracovať v meracej ústredni alebo PLC počítači. 

Zobraziť viac

Prevodník rýchlosti CTV110 s externou sondou

Prevodník CTV110 je prístroj na meranie rýchlosti a teploty s použitím anemometrickej sondy s horúcim vláknom. Výstupný signál 4-20 mA alebo 0-10 V je možné priviesť na vzdialenú zobrazovacou jednotku alebo do datalogera. Vhodné pre kontrolu prúdenia v potrubiach alebo kabínach.
Cena na vyžiadanie

Prevodník rýchlosti CTV110 so sondou do potrubia

Prevodník CTV110 meria rýchlosť a teplotu s použitím anemometrickej sondy s horúcim vláknom. Výstupný signál 4-20 mA alebo 0-10 V je možné priviesť na vzdialenú zobrazovacou jednotku alebo do datalogera. Vhodné pre kontrolu prúdenia v potrubiach alebo kabínach.
Akcia! -23%
216,0 € 180,0 € bez DPH

Prevodník rýchlosti CTV210

Prevodník rýchlosti CTV 210 je inteligentný prístroj na snímanie rýchlosti a teploty pomocou pripojenej anemometrickej sondy s inštaláciou v potrubí alebo v priestore. Vhodný pre kontrolu prúdenia v potrubiach alebo čistých miestnostiach.
Cena na vyžiadanie

Multifunkčný prevodník KIMO C310

Multifunkčný prevodník C310 je navrhnutý pre meranie tlaku, rýchlosti a prietoku vzduchu a plynu, vlhkosti a teploty v miestnostiach alebo v potrubiach. Umožňuje zobraziť na displeji až 5 meraných parametrov súčasne, má 4 analógové výstupy 4-20 mA alebo 0-10 V, 4 relé výstupy, ktoré sa môžu priradiť ku rôznym parametrom.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info