SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Príslušenstvo pre meranie emisií

Kalibračný prietokomer CF1

Kalibračný prietokomer Dadolab CF1 je určený na kontrolu a kalibráciu odberových emisných aparatúr, imisných a osobných meracích prístrojov a iných prietokomerov. Merací rozsah od 0,45 l/min do 45 l/min, napájanie z Lipol batérie.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Multifunkčný digitálny mikromanometer ST2

Mikromanometer Dadolab ST je navrhnutý na komplexné meranie a monitorovanie rýchlosti, teploty a objemového prietoku vzduchu a spalín v potrubiach, hlavne pri meraní emisií zo zdrojov znečisťovania ovzdušia. Meranie sa vykonáva s použitím Pitotových sond.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Aparatúra na meranie TZL - ST2

Poloautomatická odberová aparatúra ST-2 je ideálna pre izokinetické odbery vzoriek pre stanovenie koncentrácie a hmotnostného toku TZL hlavne v malých potrubiach s malým počtom odberových bodov, ale môže byť použitá aj pre väčšie potrubia.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Vodný obehový chladič SC6

Vodný chladič SC6 je navrhnutý pre kondenzačné systémy pri odberoch PCDD/F, PCB, HCl, SO3, ťažkých kovov a iných znečisťujúcich látok pri manuálnych odberoch vzorky emisií. Vysoká chladiaca kapacita umožňuje súčasne chladiť kondenzačný systém PCDD/F a impingery nap. pre odbery HCl.
Cena na vyžiadanie

Chladič vzorky - úpravná jednotka GD-1

Úpravná jednotka Dadolab GD-1 je prenosný elektronický chladič vzorky navrhnutý pre emisné analyzátory. Zabezpečuje odsávanie vzorky z potrubia alebo komína, rýchle schladenie, odstránenie vlhkosti a odčerpanie kondenzátu. Môže byť doplnená o vyhrievanú odberovú sondu a hadicu.
Novinka!
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info