SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Príslušenstvo pre meranie emisií

Kalibračný prietokomer CF1

Kalibračný prietokomer Dadolab CF1 je určený na kontrolu a kalibráciu odberových emisných aparatúr, imisných a osobných meracích prístrojov a iných prietokomerov. Merací rozsah od 0,45 l/min do 45 l/min, napájanie z Lipol batérie.
Cena na vyžiadanie

Multifunkčný digitálny mikromanometer ST2

Mikromanometer Dadolab ST je navrhnutý na komplexné meranie a monitorovanie rýchlosti, teploty a objemového prietoku vzduchu a spalín v potrubiach, hlavne pri meraní emisií zo zdrojov znečisťovania ovzdušia. Meranie sa vykonáva s použitím Pitotových sond.
Cena na vyžiadanie

Aparatúra na meranie TZL - ST2

Poloautomatická odberová aparatúra ST-2 je ideálna pre izokinetické odbery vzoriek pre stanovenie koncentrácie a hmotnostného toku TZL hlavne v malých potrubiach s malým počtom odberových bodov, ale môže byť použitá aj pre väčšie potrubia.
Cena na vyžiadanie

Vodný obehový chladič SC6

Vodný chladič SC6 je navrhnutý pre kondenzačné systémy pri odberoch PCDD/F, PCB, HCl, SO3, ťažkých kovov a iných znečisťujúcich látok pri manuálnych odberoch vzorky emisií. Vysoká chladiaca kapacita umožňuje súčasne chladiť kondenzačný systém PCDD/F a impingery nap. pre odbery HCl.
Cena na vyžiadanie

Chladič vzorky - úpravná jednotka GD-1

Úpravná jednotka Dadolab GD-1 je prenosný elektronický chladič vzorky navrhnutý pre emisné analyzátory. Zabezpečuje odsávanie vzorky z potrubia alebo komína, rýchle schladenie, odstránenie vlhkosti a odčerpanie kondenzátu. Môže byť doplnená o vyhrievanú odberovú sondu a hadicu.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info