SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Dado Lab

Multifunkčný digitálny mikromanometer ST2

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

Mikromanometer Dadolab ST2 je navrhnutý na komplexné meranie a monitorovanie rýchlosti, teploty a objemového prietoku vzduchu a spalín v potrubiach, hlavne pri meraní emisií zo zdrojov znečisťovania ovzdušia. Meranie sa vykonáva s použitím rôznych typov Pitotových a Prandtlových sond. Meranie teploty plynu sa vykonáva s pripojeným termočlánkom typu K.

Mikromanometer ST2 má zabudované aj funkcie pre výpočet šetkých potrebných parametrov pre meranie rýchlostného profilu v potrubiach pre účely emisných meraní, ako výpočet a rozmiestnenie meracích bodov, výpočet hustoty a vlhkosti plynu podľa normy EN 13284:2017. Navyše prístroj má v sebe zabudovaný inklinometer na zisťovanie odklonu prúdu plynu od osi potrubia v jednitlivých meracích bodoch.

V kombinácii s vhodnou manuálnou odberovou jednotkou, napr. QB1 od firmy Dadolab a s ďalším potrebným príslušenstvom môže ST2 vytvoriť kompletnú odberovú aparatúru pre izokinetické merania emisií podľa EN 13284. Mikromanometer totiž dokáže na základe zmeraných a vypočítaných emisných údajov vypočítať izokinetický prietok pre manuálne nastavenie na odberovej jednotke pre každý odberový bod.

      

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Podobné produkty
768,0 € 640,0 € bez DPH
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info