SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Emisné analyzátory spalín

Pre profesionálne merania emisií ponúkame kvalitné analyzátory spalín od firmy Seitron. Analyzátory spalín Chemist 600 a Chemist 900 sú špeciálne navrhnuté na krátkodobé aj dlhodobé emisné merania na stredných a veľkých kotloch, kogeneračných jednotkách, priemyslených peciach a iných spaľovacích zariadeniach. Podľa účelu merania a charakteru spaľovacieho zariadenia môžu byť emisné analyzátory vybavené 6 alebo až 9 elektrochemickými alebo NDIR snímačmi. Pre dlhodobé merania je analyzátor spalín Chemist 900 prispôsobený na použitie vyhrievaných komponentov odberovej trasy s /Peltierovým chladičom pre odstránenie vlhkosti.

Elektrochemické a NDIR snímače môžu byť použité pre meranie nízkych aj vysokých koncentrácií emisných zlúčenínako CO, NO/NO2, SO2, H2S, CxHy. 

Pre ponúkané analyzátory spalín poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis a vykonávame pravidelné kalibrácie snímačov.

Zobraziť viac

Dokumenty na stiahnutie

Analyzátor spalín Seitron CHEMIST 900

Analyzátor spalín SEITRON Chemist 900 je prenosný analyzátor určený pre dlhodobé merania emisií / kontrolu stredných a veľkých kotlov a iných zariadení v priemysle. Umožňuje vytvoriť vlastnú konfiguráciu meraných zlúčenín, okrem kyslíka aj CO, NO, NO2, SO2, H2S, CxHy. Môže byť vybavený kompletným vyhrievaným systémom pre dlhodobé monitorovanie plynných emisií
Cena na vyžiadanie

Analyzátor spalín Seitron CHEMIST 600

Analyzátor spalín SEITRON Chemist 600 je kompaktný analyzátor určený pre emisné merania / kontrolu malých, stredných a veľkých kotlov. MOŽNOSŤ ROZŠÍRIŤ ANALYZÁTOR AŽ NA 6 MERACÍCH ČLÁNKOV.
Cena na vyžiadanie

Priemyselný analyzátor spalín CHEMIST 900 RACK

Analyzátor spalín Chemist 900 Rack je navrhnutý na kontinuálne monitorovanie plynných emisií a diagnostiku spaľovacieho procesu. Umožňuje vytvoriť vlastnú konfiguráciu meraných zložiek emisií s použitím elektrochemických meracích článkov. Analyzátor je zabudovateľný do 19“ priemyselného racku alebo samostatnej skrinky.
Novinka!
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info