SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Chladiarenská technika

Pre správne fungovanie chladiarenského zariadenia alebo tepelného čerpadla je nutné kontrolovať tlaky, teploty a prehriatia alebo podchladenia systému. Taktiež je nutné kontrolovať tesnosť zariadenia a prípadne nájsť potencionálny únik chladiva. Popredný európsky výrobca meracích zariadení prichádza na trh s novou produktovou radou BE COOL, ktorá zahŕňa profesionálne prístroje, ktoré sú potrebné pre vykonanie servisu a údržby chladiarenských systémov, klimatizačných systémov a tepelných čerpadiel.

Zobraziť viac

Digitálny servisný prístroj Seitron Be Cool M4

Sada digitálneho servisného prístroja pre servis chladiarenských a klimatizačných zariadení. Sada obsahuje servisný prístroj s 4-cestným blokom ventilov, vákuovú sondu (adaptéry T-joint a bent joint), 2x teplotné kliešťové sondy, hadice a kufor.
714,0 € 595,0 € bez DPH

Detektor úniku chladiva Seitron Be Cool R1

Detektor úniku chladiva od firmy Seitron je navrhnutý pre zisťovanie únikov chladiva pri servise chladiarenských zariadení. Detekcia najbežnejších chladív vrátane R32 a R1234Y.
336,0 € 280,0 € bez DPH

Digitálna váha na chladiva Seitron Be Cool B100

Programovateľná chladiaca váha Seitron Be Cool B100 je určená na váženie nádob s chladivom (až do 100 kg) jednoduchým, presným a rýchlym spôsobom. Váhu je možné ovládať pomocou ručné bezdrôtového ovládača alebo pomocou aplikácie Seitron Be Cool.
330,0 € 275,0 € bez DPH

Digitálny vakuometer Seitron Be Cool V1

Digitálny vakuometer Seitron Be Cool V1 s nabíjateľnou batériou vám umožňuje presné a jednoduché meranie vákua v chladiacich systémoch a tepelných čerpadlách.
312,0 € 260,0 € bez DPH

Detektor úniku chladiva Sauermann Si-RD3

Prenosný detektor úniku chladiacich plynov je určený pre servis chladiarenskej techniky. Detekcia všetkých chladiacich médií HCFC a HFC. Detekcia vodíka H2. Svetelná (LED) a zvuková indikácia koncentrácie plynu.
402,0 € 335,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info