SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Odberové sondy

Pre zabezpečenie izokinetických aj neizokinetických odberov vzoriek odpadového plynu ponúkame rôzne odberové sondy vyrobené presne podľa požiadaviek príslušných referenčných noriem. Izokinetické sondy majú vymeniteľné časti, ktoré sú v kontakte so vzorkou, takže podľa príslušnej metódy meranie je možné použiť INOX, titanové alebo sklenené komponenty. Táto variabilita znižuje investičné náklady na meracie aparatúry a umožňuje splniť požiadavky referenčných noriem na použité materiály pri špecifických meraniach, napr. PCDD/F, ťažké kovy. Sondy sa dodávajú v rôznych dĺžkach od 0,5 m do 3 m.

Zobraziť viac

Integrovaná izokinetická sonda

Integrovaná nevyhrievaná odberová sonda je určená na štandardné odbery TZL s použitím filtrácie instack (v potrubí). Má zabudovanú Pitotovú sondu typu S a termočlánok K. Je vyrobená z INOX AISI 316 ocele s použitím do teploty až 800 °C.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Vyhrievaná izokinetická sonda

Vyhrievaná odberová sonda je určená na špecifické izokinetické merania ťažkých kovov, PCDD/F, HCl a HF na spaľovniach odpadov ako aj na odbery TZL v plyne s vysokou vlhkosťou a kondenzovateľnými časticami. Umožňuje použiť vymeniteľné vnútorné trubice.
Novinka!
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x