SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Detektory kvality vzduchu

Detektory kvality vzduchu sú určené na monitorovanie koncentrácie CO2 a CO v miestnostiach, kde sa môžu tieto plyny vyskytnúť vo vyššej zdraviu škodlivej koncentrácií, v učebniach, skleníkoch, pri výrobe vína, nápojov, pri kúrení gamatkami a pod. Aktuálna koncentrácia meracej zložky je zobrazená na displeji. Pre signalizáciu prekročenia prípustnej hygienickej úrovne je možné nastaviť alarm s aktiváciou relé výstupu, na ktorý môže byť pripojený a ovládaný ventilátor alebo pripojené vzdialené opticko-akustické signalizačné zariadenie. 

Zobraziť viac

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Merač kvality vzduchu - koncentrácie CO2, teploty a relatívnej vlhkosti určený pre monitoring vo vnútorných priestoroch ako školy, kancelárie, reštaurácie, sklenníky a pod. Koncentrácia oxidu uhličitého (CO2) je indikovaná vo farbách semaforu podľa medzinárodnej normy pre kvalitu vnútorného prostredia. Dodávaný ako stolová alebo nástenná verzia.
Akcia! -17%
144,0 € 120,0 € bez DPH

Detektor oxidu uhoľnatého - KIMO COstat

Detektor KIMO COstat umožňuje kontrolovať a merať koncentráciu CO v miestnostiach. Umožňuje nastaviť alarmovú hodnotu, pri dosiahnutí ktorej sa zopne relé výstup.
186,0 € 155,0 € bez DPH

Detektor oxidu uhličitého - KIMO CO2stat

Detektor KIMO CO2stat je určený na kontrolu a regulovanie koncentrácie CO2 v miestnostiach alebo všade tam, kde je potrebné merať a regulovať kvalitu vzduchu. Detektor umožňuje nastaviť alarmovú hodnotu, pri prekročení ktorej sa zopne relé výstup.
294,0 € 245,0 € bez DPH

Analyzátor na meranie VOC SI-AQ VOC Monitor

Ručný analyzátor SI-AQ VOC Monitor je špeciálne navrhnutý pre meranie koncentrácie prchavých organických látok označených ako VOC v rôznych koncentráciách. Okrem VOC môže merať aj ďalšie zložky ako CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relatívnu vlhkosť a teplotu vzduchu, diferenčný a barometrický tlak.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Detekovaný plyn
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info