SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Kvapalinové manometre

Kvapalinový U manometer je jednoduchý a presný prístroj na meranie diferenčného tlaku vzduchu, ťahu spalín v potrubiach a komínoch. Meraný tlak je indikovaný farebnou kvapalinou na ciachovanej stupnici.

V našej ponuke môžete nájsť: 

  • Vertikálne U-manometere umožňujú merať stredné a vysoké tlaky, pričom je možné merať pretlak a taktiež podtlak.
  • Manometre so šikmým ramenom sú určené prevažne na meranie nízkych tlakov napr. pri kontrole tlakovej diferencie na filtračných zariadeniach, lakovacích kabínach a podobne. Meraný tlak je indikovaný na stupnici farebnou indikačnou kvapalinou.

Zobraziť viac

Dokumenty na stiahnutie

Kvapalinový manometer model GF

Kvapalinové U-manometre modely GF sú lacné jednoduché prístroje na meranie celkového aj diferenčného tlaku s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Jednoduchý merací princíp založený na fyzikálnych vlastnostiach médií.
84,0 € 70,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model KM

Kvapalinové manometre modelovej rady KM sú prenosné manometre určená na meranie tlaku v plynových rozvodoch.
126,0 € 105,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model LU

Kvapalinové U-manometre model LU sú jednoduché prístroje na meranie statického a diferenčného tlaku plynu / vzduchu v potrubiach s vysokou presnosťou.
42,0 € 35,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model TJ

Kvapalinové U-manometre model TJ sú lacné jednoduché prístroje na meranie pozitívneho, alebo negatívneho tlaku v potrubiach. Vhodný na stabilné zavesenie na stene alebo prenosné použitie pri kontrole a revízii plynových potrubí so stredným tlakom.
44,4 € 37,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model HP

Kvapalinové manometre HP sú navrhnuté hlavne na kontrolu pretlaku v čistých miestnostiach, špeciálnych výrobných prevádzkach, laboratóriách, aseptických miestnostiach a pod.
63,6 € 53,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model MG

Manometre KX sú navrhnuté na meranie pozitívneho alebo diferenčného tlaku pri kontrole prúdenia vzduchu v potrubiach v oblasti ventilácie, klimatizácie, zásobovaní výrobných hál upraveným vzduchom, pri kontrole tlaku na odprašovacích zariadeniach, filtroch a pod.
55,2 € 46,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model KX

Manometre KX sú navrhnuté na meranie nízkeho pozitívneho, negatívneho alebo diferenčného tlaku pri kontrole prúdenia vzduchu v potrubiach v oblasti ventilácie, klimatizácie, zásobovaní výrobných hál upraveným vzduchom, pri kontrole tlaku na odprašovacích zariadeniach, filtroch a pod.
62,4 € 52,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model TX

Manometre TX sú navrhnuté na meranie nízkeho pozitívneho, negatívneho alebo diferenčného tlaku pri kontrole prúdenia vzduchu v potrubiach v oblasti ventilácie, klimatizácie, zásobovaní výrobných hál upraveným vzduchom, pri kontrole tlaku na odprašovacích zariadeniach, filtroch a pod.
56,4 € 47,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model ECM s relé výstupom

Kvapalinový manometer s reléovým výstupom určený pre presnú kontrolu a reguláciu tlaku na filtračných systémoch a v priemysle. Elektronický snímač umožňuje nastaviť alarm, po prekročení ktorého sa aktivuje beznapäťové relé.
Cena na vyžiadanie

Kvapalinový manometer model CP

Kvapalinový manometer CP je určený na meranie zmeny malého tlaku, podtlaku alebo diferenčného tlaku plynu alebo vzduchu. Je špeciálne navrhnutý na kontrolu filtrov v lakovacích kabínach a iných filtračných zariadeniach.
54,0 € 45,0 € bez DPH

Kvapalinový manometer model VH

Manometre VH sú špeciálne navrhnuté na kontrolu tlaku pri tlakových zmenách v textilných priemyselných filtroch, pri kontrole vo ventilačných systémoch, laboratóriách a pod. Dvojité šikmé rameno umožňuje presné a citlivé meranie.
78,0 € 65,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Typ
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info