SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prevodníky RS485

Prevodník teploty a vlhkosti NOVUS RHT-RS485

Prevodník teploty NOVUS RHT-485 je presný a stabilný prevodník teploty a vlhkosti určený na komunikáciu cez protokol Modbus RS485, operujúci ako Slave. Prostredníctvom bezplatného softvéru DigiConfig je možné nakonfigurovať všetky funkcie prevodníka a taktiež vykonávať diagnostiku na diaľku.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Bezdrôtový prevodník NOVUS RHT AIR

Bezdrôtový prevodník NOVUS RHT-AIR je plne bezdrôtové riešenie pre meranie teploty a vlhkosti na dlhé vzdialenosti. Prevodník umožňuje konfiguráciu a čítanie parametrov prostredníctvom bezdrôtovej siete až do vzdialenosti 1 km.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Sieťový extender NOVUS AirGate Modbus

AirGate Modbus je brána špeciálne navrhnutá na vybudovanie bezdrôtovej siete snímačov. Može byť použitý ako MODBUS 485 sieťový extender a ponúka flexibilitu a rozšírené možnosti pre rôzne siete.
Novinka!
Cena na vyžiadanie

Prevodník NOVUS DigiRail - RS485

Séria prevodníkov DigiRail s MODBUS RTU komunikačným rozhraním poskytuje jednoduchý spôsob pre zber analógových a digitálnych signálov to nadradených centrálnych systémov. Dva univerzálne vstupy pre analógové signály môžu byť konvertované na digitálne signály a prepojené do siete MODBUS RTU
Novinka!
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x