SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Meranie teploty v elektronickom priemysle pomocou termo kamery

Dosky s plošnými spojmi sú jadrom elektronického priemyslu. Zatiaľ čo sa neustále zmenšujú, ich výkon sa musí zvyšovať, aby splnili očakávania kvality. Na zvýšenie kvality produktu pri súčasnom znížení výrobného času a znížení výrobných nákladov sa od vývoja až po výrobu aplikujú najmodernejšie procesy kontroly a merania, ako aj monitorovanie kvality. Bezdotykové meranie teploty pomocou stacionárnych termokamier a pyrometrov je kľúčovou súčasťou procesu.

Na presné meranie teploty malých komponentov je potrebné zvážiť MFOV (Measurement Field of View) Napr. infračervená kamera Opris PI 640 s mikroskopickou optikou má napríklad MFOV 85 µm a dokáže tak spoľahlivo merať drobné odpory s rozmerom 1,55 x 0,85 mm.

Zobraziť viac

Termovízna kamera s mikro optikou Optris Xi400

Nová mikroskopická optika pre infračervenú kameru Opris Xi 400 umožňuje spoľahlivé meranie teploty na malých objektoch od 240 µm. V kombinácii s vhodným stojanom to umožňuje profesionálne meranie dosiek plošných spojov a komponentov v elektronickom priemysle.
2 340,0 € 1 950,0 € bez DPH

Termovízna kamera Optris PI450 Mikro / PI640 Mikro

Špeciálne termovízne kamery PI 450Mikro a PI640Mikro sú špeciálne navrhnuté pre kontrolu elektronických dosiek a pri výrobe mikro komponentov.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info