SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Centrálne jednotky Gas Sense

Centrálne jednotky GAS SENSE tvoria riadiacu časť detekčného systému. V kombinácií so vzdialenými detektormi pre rôzne plyny zabezpečujú nepretržité monitorovanie prítomnosti špecifického plynu v miestnostiach, vo výrobe, skladoch, kotolniach a pod. Pri prekročení limitných hodnôt koncentrácie spúšťajú viacstupňové alarmy, aktivujú pripojené signalizačné zariadenia ako sirény, svetelné indikátory, ventilátory a pod., ďalej zaznamenávajú alarmové udalosti a poruchové stavy.

Centrálne jednotky GAS SENSE sa dodávajú v troch sériách: GA-300, GA-220 a GA-ADR. Rozdielne modely môžu ovládať od 1 do 6 pripojených detektorov alebo sieť 1 až 32 detektorov zapojených v komunikácií MODBUS. Séria centrálnych jednotiek GA-220 je certifikovaná pre použitie vo výbušnom prostredí - ATEX certifikát.

Zobraziť viac

Centrálna jednotka Gas Sense GA-220-1-6

Centrálna jednotka s 1 alebo 6 digitálnymi vstupmi. Zabudovateľná do panelu. 2x alarmový výstup, relé výstup. Vizuálna a zvuková signalizácia alarmu. Funkcia TEST a RESET. Certifikácia ATEX.
Cena na vyžiadanie

Centrálna jednotka Gas Sense GA-300

Centrálna jednotka na pripojenie 1-4 detektorov s analógovým výstupom. Tlačítko TEST a RESET. Montáž na DIN lištu. Zvukový a svetelný alarm.
Cena na vyžiadanie

Centrálna jednotka Gas Sense GA-ADR

Centrálna jednotka pre sieťové zapojenie detektorov plynu s celkovým počtom 32 detektorov pre rôzne plyny. Komunikácia medzi centrálnou jednotkou a detektormi je zabezpečená cez rozhranie RS485.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info