SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Seitron

SET bezdrôtový detektor SEGUGIO a RECIEVER

Set Wireless SEGUGIO
Na objednávku
Bežná dodacia doba:
Na dopyt
Pre viac informácií nás kontaktujte.
Dátum aktualizácie: 11.8.2022
198,0 € s DPH 165,0 € bez DPH
   

Detailný popis výrobku

Set bezdôtovného detektora SEGUGIO M a príjmača DRG je jednoduchý a spoľahlivý systém na detekciu výbušných plynov navrhnutý pre bezdrôtový prenos alarmových udalostí (z detektora) do príjmača, ktorý v prípade alarmu spína relé výstupy na ktorý je možné napojiť solenoidný ventil alebo sirénu. 

Bezdrôtový prenos alarmových udalostí sa hodí všade tam, kde by bolo nákladné prepojenie detektor - solenoidný ventil klasickým káblovým spôsobom. Pri bezdôtovom prenose nie je nutné inštalovať káblové rozvody medzi jednotlivými miestnosťami.

Detektor plynu nepretržite meria koncentráciu metánu v miestnosti a v prípade prekročenia určitej hodnoty spustí alarm (10 % z LEL) a pošle bezdrôtovo signál do príjmača DRG, ktorý zopne relé a zatvorí solenodiný ventil. Alarm je súčasňe indikovaný hlasným pípaním a rozsvietením LED kontrolky na detektore. 

Detektor SEGUGIO má vymeniteľný snímač CH4 so životnosťou 5 rokov a s možnosťou 2 výmen, takže celková doba životnosti prístroja je 15 rokov. Každý náhradný snímač sa dodáva ako nakalibrovaný na CH4 a má malú elektronickú dosku s čípom, ktorý počíta dobu používania od doby nainštalovania.  Domový detektor Segugio Plus M je certifikovaný talianskou skúšobňou IMQ podľa normy EN 50194:2000 (norma vydaná u nás ako STN EN 50194 Elektrické prístroje na detekciu horľavých plynov v obytných budovách. Skúšobné metódy a požiadavky na spôsobilosť). Logo IMQ na štítku produktu preukazuje uvedenú certifikáciu.

Príjmač DRG pracuje na frekvencii 868,15 MHz (LPD), ktorá zaručuje izoláciou od okolitých interferencií a výborný prenos signálu aj na dlhšiu vzdialenosť. K príjmaču je možné pripojiť až 12 detektorov Segugio M Wireless. Maximálny dosah príjmača je 300 m vo voľnom poli a 50 m v uzavretej budove (záleži na type budovy)

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Podobné produkty
2 940,0 € 2 450,0 € bez DPH
144,0 € 120,0 € bez DPH
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info