SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Domové detektory plynu

Pre ochranu domácností pred únikom výbušných plynov a toxického oxidu uhoľnatého (CO) ponúkame jednoduchédetektory s alarmom, so samostatným snímačom CH4 alebo CO a tiež dvojité detektory, s dvomi snímačmi, pre súčasnú detekciu CH4 aj CO.

Tieto detektory majú prednastavený alarm, ktorý bezpečne varuje pred vznikom koncentrácie plynu, ktorá môže byť nebezpečná. Prah alarmu je pri výbušných plynoch (zemný plyn a LPG) na úrovni 20% z dolnej medze výbušnosti, takže pri zaznamenaní alarmu je možné ešte urobiť nevyhnutné opatrenia, aby nedošlo ku nahromadenie výbušnej zmesi. Dolná hranica výbušnosti napr. zemného plynu je zmes 5 obj.% CH4 s 95 obj.% Vzduchu. Nad touto koncentráciou 5 obj.% CH4 vo vzduchu už hrozí nebezpečenstvo výbuchu

Pre dokonalú ochranu domácnosti pred nebezpečenstvom výbuchu zemného plynu ponúkame k domovým detektorom aj tzv. solenoidný bezpečnostný ventil, ktorý je nainštalovaný na hlavnom prívodnom potrubí plynu v dome (byte) a uzavrie sa iba pri výskyte alarmu, teda vtedy, keď detektor zapne elektrický kontakt a ten uzavrie ventil. Týmto spôsobom je zabezpečená ochrana majetku aj v prípade neprítomnosti osôb v dome alebo byte.

Zobraziť viac

Vlastnosť: BEAGLE SEGUGIO
Počet detekovaných zón 1 2
Zemný plyn / Metán Áno Áno
LPG Áno Áno
Oxid uhoľnatý - CO Áno Áno
Napájanie 230V 230V
Akustický alarm Áno Áno
Výstup pre elektroventil - 230V Áno Áno
Výstup pre elektroventil - 24V Nie Áno
Životnosť snímača 5 rokov 5 rokov
Vymeniteľný snímač Áno Áno (nie Segugio CO)
Záruka 3 roky 3 roky
Tlačídlo - Alarm test Áno Áno
Žltá LEDka v prípade poruchy Áno Áno
Červená LEDka v prípade alarmu Áno Áno
Rozmery 85x107x38 mm 148x84x40 mm

 

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Detekovaný plyn
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info