SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Seitron

Detekčný systém SEGUGIO RESIDENCE pre bytové domy

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

POPIS DETEKČNÉHO SYSTÉMU
 
Detekčný systém Segugio Residence je navrhnutý na komplexnú ochranu viacpodlažných bytových domov. Pre zjednodušenie inštalácie systému sú navrhnuté komponenty, ktoré medzi sebou komunikujú bezdrôtovo. Bytový detektor je umiestnený v každom byte ideálne v kuchyni alebo v miestnosti, kde je plynový kotol. Detektor komunikuje s Prijímačom alarmov DRG02, ktorý môže prijímať alarmy až zo 100 domových detektorov. Úlohou Prijímača DRG02 je zbierať alarmy z bytových detektorov a uzavrieť hlavný prívod plynu do domu. Bezpečnostný elektromagnetický ventil je prepojený s Prijímačom DRG02 káblom, ktorým sa ventil elektricky aktivuje. 
Bytové detektory sú nastavené na spustenie alarmu pri výskyte koncentrácie zemného plynu so vzduchom na úrovni 10 % z dolnej medze výbušnosti (LEL), to znamená, že prívod plynu sa uzavrie ešte pri nevýbušnej koncentrácií a umožní pohodlne zavolať príslušné havaríjne zložky a zistiť príčinu úniku bez stresu a paniky.
Detekčný systém Seitron Residence má za úlohu ochrániť životy a majetok aj v neprítomnosti osôb v bytoch a pri akejkoľvek príčine úniku plynu.
Snímače CH4 v bytových detektoroch majú životnosť 5 rokov a sú vymeniteľné, celkom je možné 2 x vymeniť snímač, takže ceková životnosť detektorov je 15 rokov. Potom sa musia vymeniť za nové.
 
Detekčný systém pozostáva z týchto komponentov:
 
Bezdrôtový bytový detektor SEGUGIO M
 
Prijímač alarmov DRG02M, ktorý komunikuje s bytovými detektormi a vyhodnocuje alarmy. Pri výskyte alarmu (úniku plynu) v ktoromkoľvek byte uzavrie elektromagnetický bezpečnostný ventil s hlavným prívodom plynu. Na displeji je možné zobraziť stavy jednotlivých detektorov (normálna prevádza, porucha sínmača, alarm). 
 
Bezpečnostný elektromagnetický ventil, viac informácií TU.

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Podobné produkty
327,6 € 273,0 € bez DPH
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info