SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Séria OPTRIS PI

Séria termovíznych kamier PI série PRECISION reprezentuje vynikajúcu kvalitu termografického obrazu za prijateľnú cenu. Pre špecifické merania takmer vo všetkých oblastiach vedy, vývoja a priemysle ponúkame viacero modelov kamier, ktoré môžu byť vybavené optikou pre merania v rozpätí teplôt od -20 °C až do +2000°C. Použitie snímačov s krátkou vlnovou dĺžkou umožňuje merať teplotu aj v tých najzložitejších procesoch, na rýchlo sa pohybujúcich výrobkoch, v znečistenom prostredí a pod.

Kontaktuje nás a my Vám pomôžeme s výberom termovíznej kamery!

Zobraziť viac

Termovízna kamera Optris PI400/PI450

Infračervená kamera PI400 s optickým rozlíšením 382x288 pixelov. Vysoká frekvencia obrazu až 80 Hz. Spektrálny rozsah: 7,5 až 13 um. Model PI450 s teplotným rozlíšením až 40 mK.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 640

Najmenšia termografická infračervená VGA kamera na svete. Optické rozlíšenie 640x480 pixelov vďaka čomu je kamera schopná v reálnom čase zobrazovať termografický obraz s vysokou ostrosťou.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 450/640 G7

Kompaktné kamery PI 450 G7 a PI 640 G7 s krátkovlnným spektrálnym rozsahom 7,9 µm sú špeciálne navrhnuté pre meranie vysokej teploty pri výrobe skla a sklenených výrobkov s vysokým rozlíšením obrazu v teplotnom rozsahu 200 až 1500 °C.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 1M

Infračervená kamera určená na bezkontaktné meranie teploty kovových povrchov. Kamera využíva krátku meraciu dĺžku 1 um špeciálne určený pre meranie teploty kovových povrchov. Rozlíšenie 764x480 pixelov.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 05M

Ultra kompaktná kamera PI 05M so super krátkovlnným spektrálnym rozsahom 500 – 550 nm je špeciálne navrhnutá pre meranie vysokej teploty pri výrobe kovov a taveniny s vysokým rozlíšením obrazu v teplotnom rozsahu 900 až 2000 °C.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI450 Mikro / PI640 Mikro

Špeciálne termovízne kamery PI 450Mikro a PI640Mikro sú špeciálne navrhnuté pre kontrolu elektronických dosiek a pri výrobe mikro komponentov.
Cena na vyžiadanie

Merací systém pre kontrolu teploty pri tepelnej úprave skla Optris Top Down GIS 640 R

S novým systémom kontroly teploty pri tepelnej úprave skla (kalenie) od firmy Optris je možné rýchlo zistiť teplotné rozdiely počas procesov vytvrdzovania skla, čím sa zamedzí výrobe nepodarkov a zabezpečí sa automatické monitorovanie kvality.
Cena na vyžiadanie

Merací systém pre kontrolu teploty pri tepelnej úprave skla Optris Bottom Up

S novým meracím systémom na kontrolu teploty skla od firmy Optris existuje nový prístup k meraniu pri výrobe low-e(sklá s nízkou emisivitou) skla. Nový systém sa skladá z dvoch infračervených kamier, ktoré sú nainštalované zospodu a snímajú teplotu na nepotiahnutej strane skla s vysokou emisivitou.
Cena na vyžiadanie
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info