SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prevodníky teploty

Prevodníky teploty slúžia na spracovanie meraného signálu zo snímača (buď Pt100/Pt1000 alebo termočlánok) a prevod na analógový signál; prúdový 0/4-20 mA alebo napäťový 0 – 10 V. Tento signál je potom možné viesť bežným káblom aj na väčšiu vzdialenosť medzi snímačom a indikátorom/regulátorom teploty alebo vyšším riadiacim systémom. Prevodník teploty môže byť zabudovaný do hlavice snímača (nástennej skrinky pri meraní v oblasti klimatizácie a ventilácie) alebo môže byť inštalovaný v rozvodnej skrinke na DIN lište. Štandardné napájanie prevodníkov teploty je 24 Vdc.        

Zobraziť viac

Prevodník teploty do hlavice TxBlockUSB

Programovateľný prevodník teploty s montážou do hlavice. Montáž do hlavice typ BA. Nastavenie chyby snímača - offset. Univerzálny vstup pre RTD a Termočlánky.
102,0 € 85,0 € bez DPH

Prevodník teploty do hlavice TxIsoPackUSB

Programovateľný prevodník teploty s montážou do hlavice. Galvanicky izolovaný vstup a výstup. Univerzálny vstup pre RTD a termočlánky.
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty na DIN lištu TxRailUSB

Univerzálny prevodník teploty s montážou na DIN lištu. Univerzálny vstup pre PT100 a Tc. Konfigurácie pomocou USB kábla a softvéru.
108,0 € 90,0 € bez DPH

Prevodník teploty TxIsoPack HART - TxIsoRail HART

TxIsoPack HART a TxIsoRail HART sú vysoko výkonné prevodníky teploty, ktoré konvertujú RTD, termočlánky a napäťové signály do prúdu 4-20 mA spolu s nadradenou digitálnou komunikáciou protokolu HART. Univerzálne vstupy. Galvanicky izolovaný vstup a výstup.
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty APAQ HRF-HRFX-LR

Prevodník teploty odporového snímača PT100. Výstup 4-20 mA. Nízka cena prevodníka.
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty APAQ HCF-HCFX-LC

Prevodník teploty pre termočlánky. Výstup 4-20 mA. Nízka cena prevodníka.
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty KIMO TM110-A

Prevodníky teploty KIMO TM110 s analógovým výstupom sú určené pre meranie a reguláciu teploty v chladiarenských, klimatizačných a ventilačných systémoch a v priemysle.
114,0 € 95,0 € bez DPH

Prevodník teploty KIMO TM110-E

Prevodníky teploty KIMO TM110-E s analógovým výstupom a zabudovaným snímačom PT100 je určený na meranie a reguláciu teploty v chladiarenských, klimatizačných a ventilačných systémoch a v priemysle.
129,6 € 108,0 € bez DPH

Prevodník teploty KIMO TM110-B

Prevodníky teploty KIMO TM100-B s externou sondou do potrubia a analógovým výstupom sú určené pre meranie a reguláciu teploty v chladiarenských, klimatizačných a ventilačných systémoch a v priemysle.
164,4 € 137,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info