SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Optris

Merací systém pre kontrolu teploty pri tepelnej úprave skla Optris Top Down GIS 640 R

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

S novým systémom kontroly teploty pri tepelnej úprave skla (kalenie) od firmy Optris je možné rýchlo zistiť teplotné rozdiely počas procesov vytvrdzovania skla, čím sa zamedzí výrobe nepodarkov a zabezpečí sa automatické monitorovanie kvality. Systém sa skladá z infračervenej kamery s vysokým rozlíšením, ktorá je nainštalovaná navrchu, a referenčného infračerveného snímača pre automatickú korekciu emisivity, ktorý je nainštalovaný zospodu. Meranie je umiestnené pred chladiacou časťou linky. Infračervená kamera je vybavená automatickou klapkou, ktorá sa automaticky otvorí pri otvorení dverí na peci (ochrana pred znečistením optiky kamery). Vyhodnotenie celého procesu merania teploty prebieha na PC prostredníctvom softvéru PIX Connect, ktorý je súčasťou dodávky. Program PIX Connect podporuje funkciu Line Scanner, pomocou ktorej je možné ukladať termografické snímky z každého merania jednotlivých sklenených dosiek a taktiež umožňuje výpočet množstva vyrobeného skla (v m2).

Celý merací systém je už od výroby predpripravený a nie je nutná zložitá inštalácia. Systém sa skladá z jednej infračervenej kamery, jedného referenčného infračerveného snímača teploty a komunikačného centra. Spojenie s PC je zabezpečené prostredníctvom Ethernetového kábla (možnosť až 100 m).

Hlavné výhody:

Meranie distribúcií tepla na povrchu skla:

  • Homogenizácia tepelnej úpravy
  • Zamedzenie prasklín
  • Technologický stav pece

Dokumentovanie:

  • Kontrola kvality
  • Manažment tepelnej úpravy - preukázanie dodržania technologického predpisu

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Podobné produkty
62,4 € 52,0 € bez DPH
Cena na vyžiadanie
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info