SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Seitron

Analyzátor spalín SEITRON NOVO 4S

Model NOVO 4S  - bez tlačiarňe (Meracie články O2, CO, NO a SO2)
Model NOVO 4S P - zabudovaná tlačiareň (Meracie články O2, CO, NO, SO2)
NOVO 4S
Na objednávku
Bežná dodacia doba:
Na dopyt
Pre viac informácií nás kontaktujte.
Dátum aktualizácie: 27.10.2023
3 540,0 € s DPH 2 950,0 € bez DPH
   
NOVO 4S P
Na objednávku
Bežná dodacia doba:
Na dopyt
Pre viac informácií nás kontaktujte.
Dátum aktualizácie: 27.10.2023
3 660,0 € s DPH 3 050,0 € bez DPH
   

Detailný popis výrobku

Analyzátor spalín SEITRON NOVO reprezentuje najnovšiu štvrtú generáciu prenosných analyzátorov spalín pre profesionálny servis kotlov a meranie emisií zo spaľovacích zariadení. Nový dizajn odráža najnovšie technológie pre pohodlnú obsluhu prístroja, spracovanie a prenos meracích reportov.

Analyzátor spalín NOVO nadväzuje na veľmi úspešné predchádzajúce série Chemist 200/300, Chemist 400 a Chemist 500 a prináša vylepšenia podľa najnovších trendov v oblasti analýzy spalín pre diagnostiku a servis spaľovacích zariadení.

Nové funkcie analyzátora:

 • 7'' dotykový displej (85x155 mm) - Nové zariadenie bolo prepracované aby používateľovi poskytlo vylepšené a ľahko použiteľné prostredie.Analyzátor obsahuje veľký 7" dotykový displej, ktorý poskytuje maximálnu viditeľnosť všetkých informácií spolu s rýchlym a plynulým prehliadaním.

 • PRO režim - grafické zobrazenie účinnosti spaľovania - s týmto režimom zobrazenia výsledkov merania je analýza spalín jednoduchšia a rýchlejšia! Ako to funguje?
  • Vyberiete si spaľované palivo a typ kotla (80% bojler, 90% bojler, atmosferický kotol, kondenzačný kotol)
  • Po stabilizácií analýzy sledujte či jednotlivé parametre sa nachádzajú v ZELENEJ ZÓNE pre optimálne spaľovanie
  • Počas analýzy sledujte stechiometrický graf
  • Vytačte si výsledky analýzy alebo si ich pošlite na email

 

 • Integrovaný zachytávač kondenzátu - zachytávač kondenzátu bol úplne inovovaný, aby zaručil maximálny výkon a jednoduchosť údržby. Veľké kontrolné okienko s podsvietenou LED diódou umožňuje používateľovi rýchlo a veľmi jednoducho kedykoľvek skontrolovať hladinu kondenzátu a filter.

 • Integrovaný zachytávač kondenzátu - zachytávač kondenzátu bol úplne inovovaný, aby zaručil maximálny výkon a jednoduchosť údržby. Veľké kontrolné okienko s podsvietenou LED diódou umožňuje používateľovi rýchlo a veľmi jednoducho kedykoľvek skontrolovať hladinu kondenzátu a filter.