SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Dado Lab

Analyzátor čierneho uhlíka - Giano BC-1

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

Analyzátor čierneho uhlíka Giano BC-1 je prístroj špeciálne vyvinutý pre monitorovanie koncentrácie čistého alebo tzv. čierneho uhlíka roztyleného vo vonkajšom ovzduší. Giano BC-1 môže byť zabudovaný do imisnej monitorovacej stanice alebo môže fungovať ako samostatná meracia jednotka. Vzorka je automatizovane odoberaná v súlade s normou EN 12341:2014 na membránový filter a koncentrácia uhlíka je vyhodnocovaná v reálnom čase. Zásobník filtrov umožňuje bezobsluhovú prevádzku až 21 dní. Potom je potrebné vymeniť exponované filtre za čisté. Exponované filtre je možné použiť na laboratórnu analýzu celkovej koncentrácie tuhých častíc a ďalších zachytených zložiek (napr. ťažkých kovov).

Chemický čierny uhlík (BC) je zložkou jemných pevných částic podľa aerodynamického priemeru označených ako PM2,5 (≤ 2,5 µm). Čierny uhlík sa skládá z čistého uhlíku v niekoľkých rôznych formách. Vzniká neúplným spaľováním fosilních paliv, biopaliv a biomasy a je emitovaný vo forme sadze. Čierny uhlík spôsobuje mení ľudskú morbiditu a predčasnú úmrtnosť. 

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info