SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Detektory kvality vzduchu

Detektory kvality vzduchu sú určené na monitorovanie koncentrácie CO2 a CO v miestnostiach, kde sa môžu tieto plyny vyskytnúť vo vyššej zdraviu škodlivej koncentrácií, v učebniach, skleníkoch, pri výrobe vína, nápojov, pri kúrení gamatkami a pod. Aktuálna koncentrácia meracej zložky je zobrazená na displeji. Pre signalizáciu prekročenia prípustnej hygienickej úrovne je možné nastaviť alarm s aktiváciou relé výstupu, na ktorý môže byť pripojený a ovládaný ventilátor alebo pripojené vzdialené opticko-akustické signalizačné zariadenie. 

Zobraziť viac

Detektor oxidu uhoľnatého - KIMO COstat

Detektor KIMO COstat umožňuje kontrolovať a merať koncentráciu CO v miestnostiach. Umožňuje nastaviť alarmovú hodnotu, pri dosiahnutí ktorej sa zopne relé výstup.
164.4 € 137.0 € bez DPH

Detektor oxidu uhličitého - KIMO CO2stat

Detektor KIMO CO2stat je určený na kontrolu a regulovanie koncentrácie CO2 v miestnostiach alebo všade tam, kde je potrebné merať a regulovať kvalitu vzduchu. Detektor umožňuje nastaviť alarmovú hodnotu, pri prekročení ktorej sa zopne relé výstup.
234.0 € 195.0 € bez DPH

Detektor CO2 Seitron Guardian

Detektor koncentrácie oxidu uhličitého CO2 s displejom. Detektor zobrazuje na displeji koncentráciu CO2 a po prekročení nastavenej limitnej hodnoty aktivuje relé výstup.
Novinka!
302.4 € 252.0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x