SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Sense Anywhere

Zvýhodnená sada AiroSensor TRH ER + Access Point + 2 kredity

Sada AiroSensor TRH ER
Na objednávku
Bežná dodacia doba:
Na dopyt
Pre viac informácií nás kontaktujte.
Dátum aktualizácie: 27.10.2023
432,0 € s DPH 360,0 € bez DPH (Stará cena 468,0 € s DPH)
   

Detailný popis výrobku

Zvýhodnená sada pozostáva z:

  • 1x AiroSensor THR ER - bezdrôtový datalogger teploty - viac informácií TU
  • 1x Access Point - Indoor - na pripojenie dataloggera na Cloud - viac informácií TU
  • 2 kredity - predplatné pre spravovanie údajov na Cloude

Cenové zvýhodnenie 30 €! Maximálne 1 zvýhodnená sada pre 1 zákazníka. Kontaktuje nás, vysvetlíme ako to funguje.

Datalogger AiroSensor THR ER je moderné riešenie pre bezdrôtové meranie teploty a vlhkosti s prístupom ku meracím reportom kedykoľkvek a z akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet so zabudovanou anténou pre komunikáciu na dlhšiu vzdialenosť. Pre vytvorenie monitorovacej siete je potrebné jeden alebo viac dataloggerov a jeden a viac Acces pointov. Modul Access point sa pripojí do najbližšej internetovej prípojky (dodaným) UTP káblom a tiež sa pripojí cez adaptér na napájanie. Tento modul automaticky rozpozná všetky dostupné dataloggery v rádiovom dosahu a komunikuje s nimi. V pravidelných časových intervaloch posiela Access point namerané údaje do cloudu. Pre rozsiahlejšie priestory je možné použiť viacero modulov Access point, ktoré zbierajú údaje každý vo svojom dosahu ku datalogerom. Access pointy potom posielajú všetky zozbierané údaje na Cloud. Každý dataloger má na sebe QR kód, ktorý je možné prečítať smartfónom a tak vidieť okamžité merané hodnoty (dataloger nemá displej). Dataloger má zabudovanú batériu s celoživotnou výdržou, čo je 10 rokov. Batériu nie je možné vymeniť a dataloger sa musí vymeniť za nový. 

Internetový modul Access Point je určený na pripojenie datalogerov Airo Sensor na Cloud. Wireless komunikácia medzi datalogermi a modulom Access Point je dvojcestná. Dataloger automaticky rozpozná Access Point na ktoromkoľvek mieste a posiela údaje do centrálnej databázy, ktorá pošle potvrdenie úspešného prijatia. Po prijatí potvrdenia sa správa vymaže z pamäti datalogerov. Modul Access point sa pripojí do najbližšej internetovej prípojky (dodaným) UTP káblom a tiež sa pripojí cez adaptér na napájanie.

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Podobné produkty
47,8 € 39,8 € bez DPH
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info