SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Rozvodnice pre podlahové kúrenie

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron MIDI-6

Rozvodnica MIDI-6 slúži na komunikáciu izbových termostatov a elektrotermickými hlavicami jednotlivých vetiev podlahového kúrenia. Na každú vetvu je možné pripojiť termostat a elektrotermickú hlavicu, celkom pre 6 vetiev. Napájanie 230V alebo 24V.
58,8 € 49,0 € bez DPH

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron MAXI-12

Rozvodnica MIDI-12 slúži na komunikáciu izbových termostatov a elektrotermickými hlavicami jednotlivých vetiev podlahového kúrenia. Na každú vetvu je možné pripojiť termostat a elektrotermickú hlavicu, celkom pre 12 vetiev. Napájanie 230 V alebo 24V.
94,8 € 79,0 € bez DPH

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron ALP-4

Rozvodnica ALP-04 slúži na komunikáciu izbových termostatov a elektrotermickými hlavicami jednotlivých vetiev podlahového kúrenia s možnosťou výstupu na ovládanie obehového čerpadla a kotla (boiler interlock). Na každú vetvu je možné pripojiť termostat a elektrotermickú hlavicu, celkom pre 4 vetvy.
65,5 € 54,6 € bez DPH

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron ALP-8

Rozvodnica ALP-08 slúži na komunikáciu izbových termostatov a elektrotermickými hlavicami jednotlivých vetiev podlahového kúrenia s možnosťou výstupu na ovládanie obehového čerpadla a kotla (boiler interlock). Na každú vetvu je možné pripojiť termostat a elektrotermickú hlavicu, celkom pre 8 vetiev.
106,8 € 89,0 € bez DPH

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron ALP-12

Rozvodnica ALP-12 slúži na komunikáciu izbových termostatov a elektrotermickými hlavicami jednotlivých vetiev podlahového kúrenia s možnosťou výstupu na ovládanie obehového čerpadla a kotla (boiler interlock). Na každú vetvu je možné pripojiť termostat a elektrotermickú hlavicu, celkom pre 12 vetiev.
166,8 € 139,0 € bez DPH

Rozvodnica pre podlahové kúrenie Seitron ALCD-08

Rozvodnica ALCD-08-24V je určená na reguláciu 8-vetvového vykurovacieho systému podlahového vykurovania s možnosťou pripojenia termostatu, ovládania kotla a obehového čerpadla a solenoidných ventilov, vstup pre externé hodiny, celkom pre 8 okruhov. Výstup pre čerpadlo s pevným časom oneskorenia zapnutia 2,5 minút.
130,8 € 109,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info