SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Programovateľné izbové termostaty

Programovateľný termostat Seitron Freetime Plus

Digitálny denný programovateľný termostat Freetime Plus sa vyznačuje veľmi jednoduchým ovládaním. Umožňuje nastaviť dennú a nočnú teplotu mechanicky pomocou kolíkov. Detektor je napájaný z dvoch tužkových batérií.
81.6 € 68.0 € bez DPH

Programovateľný termostat Seitron Magictime Plus

Seitron Magictime Plus je batériovo napájaný týždenný termostat, ktorý slúži na reguláciu izbovej teploty. Regulácia teploty je možná v 3 režimoch – komfortný, ekonomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Regulátor môže byť použitý v režime kúrenia alebo chladenia.
88.8 € 74.0 € bez DPH

Programovateľný termostat Seitron Bluetime

Seitron Bluetime je batériovo napájaný týždenný termostat, ktorý slúži na reguláciu izbovej teploty. Regulácia teploty je možná v 3 režimoch – komfortný, ekonomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Regulátor môže byť použitý v režime kúrenia alebo chladenia. Zariadenie môže byť použité v systémoch určených na vykurovanie alebo chladenie.
92.4 € 77.0 € bez DPH

Programovateľný termo-hydrostat Seitron Hygros

Seitron T.Hygros je týždenný programovateľný termo-hydrostat, ktorý slúži na reguláciu teploty a vlhkosti vzduchu v miestnosti. Umožňuje nastavenie regulácie v 3 režimoch – Komfortný, Eknomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Výpočet rosného bodu.
162.0 € 135.0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x