SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Programovateľné termostaty

Programovateľný termostat Seitron Freetime EVO

Digitálny týždenný programovateľný termostat Freetime EVO sa vyznačuje veľmi jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom.
106,8 € 89,0 € bez DPH

Wifi týždenný priestorový termostat - Seitron hygge

Termostat hygge je náš nový WiFi programovateľný termostat na baterky. Hygge sa vyznačuje revolučným dizajnom a dodáva sa v sade, ktorá obsahuje hygge termostat, bránu pre Wi-Fi pripojenie so smartfónom a bezdrôtový prijímač pre kotol.
Novinka!
258,0 € 215,0 € bez DPH

Wifi týždenný priestorový termostat - Seitron WI-TIME

Dizajnový programovateľný týždenný termostat. Prevedenie biele sklo / čierne sklo. Programovateľný zo smartfónu. Napájanie 230V. Montáž do krabičky v stene.
162,0 € 135,0 € bez DPH

Programovateľný termostat Seitron Freetime Plus

Digitálny denný programovateľný termostat Freetime Plus sa vyznačuje veľmi jednoduchým ovládaním. Umožňuje nastaviť dennú a nočnú teplotu mechanicky pomocou kolíkov. Detektor je napájaný z dvoch tužkových batérií.
Akcia! -43%
46,8 € 39,0 € bez DPH

Programovateľný termostat Seitron Magictime Plus

Seitron Magictime Plus je batériovo napájaný týždenný termostat, ktorý slúži na reguláciu izbovej teploty. Regulácia teploty je možná v 3 režimoch – komfortný, ekonomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Regulátor môže byť použitý v režime kúrenia alebo chladenia.
88,8 € 74,0 € bez DPH

Programovateľný termostat Seitron Bluetime

Seitron Bluetime je batériovo napájaný týždenný termostat, ktorý slúži na reguláciu izbovej teploty. Regulácia teploty je možná v 3 režimoch – komfortný, ekonomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Regulátor môže byť použitý v režime kúrenia alebo chladenia. Zariadenie môže byť použité v systémoch určených na vykurovanie alebo chladenie.
96,0 € 80,0 € bez DPH

Programovateľný termo-hydrostat Seitron Hygros

Seitron T.Hygros je týždenný programovateľný termo-hydrostat, ktorý slúži na reguláciu teploty a vlhkosti vzduchu v miestnosti. Umožňuje nastavenie regulácie v 3 režimoch – Komfortný, Eknomický a OFF/ochrana proti zamrznutiu. Výpočet rosného bodu.
186,0 € 155,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info