SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prevodníky vlhkosti

Prevodník vlhkosti slúži na kontinuálne meranie vlhkosti v procese a na prevod vlhkosti na analógový signál 4 až 20 mA alebo 0 až 10 V. Tento signál je možné ďalej spracovať na PLC počítači alebo v meracej ústredni.

V našej ponuke môžete nájsť prevodníky vlhkosti s rôznymi meracími sondami podľa špecifického druhu použitia.

Zobraziť viac

Vnútorný prevodník vlhkosti RFFT

Vlhkomer pre meranie relatívnej vlhkosti v obytných priestoroch, kanceláriách, školách, skladoch a pod. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
108,0 € 90,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti a teploty ARFT - outdoor

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vnútorných aj vonkajších priestoroch v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
107,4 € 89,5 € bez DPH

Prevodník vlhkosti KFFT - do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Verzia s displejom alebo bez displeja. Analógový výstup 4-20 mA pre ďalšie spracovanie údajov. Napájanie 12 – 32 V.
114,0 € 95,0 € bez DPH

Detektor zaplavenia LGM

Snímač zaplavenia pre kontrolu úniku vody v kotolniach, skladoch a iných budovách. Nastavenie citlivosti podľa konkrétneho média. Relé výstup pre zvukovú / svetelnú signalizáciu alebo vypnutie čerpadla. Napájanie 24 V.
84,0 € 70,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti ARFT-S - so sondou do potrubia

Prístroj pre meranie relatívnej vlhkosti a teploty vo vzduchotechnických a klimatizačných potrubiach v robustnom prevedení pre priemyselné použitie. Prevodník vlhkosti a teploty KFFT sa dodáva so sondou na kábli. Analógový výstup 4-20 mA pre teplotu aj vlhkosť umožňuje využiť meraný signál pre reguláciu.
163,2 € 136,0 € bez DPH

Monitor rosného bodu TPW

Vlhkomer určený na meranie rosného bodu na povrchu potrubí, strope alebo všade tam, kde je potrebné monitorovať vznik kondenzácie zo vzdušnej vlhkosti. Meraná hodnota je konvertovaná na analógový výstup. Verzia na stenu a so sondou na potrubie alebo inú plochu. Napájanie 20 až 34 Vdc/Vac.
117,6 € 98,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti TH110 so zabudovanou sondou

Prevodníky vlhkosti a teploty TH110 so zabudovanou sondou a s analógovým výstupom KIMO TH100 sú určené pre meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Prevodník vlhkosti TH110 so sondou s káblom

Prevodníky vlhkosti a teploty so sondou s káblom a s analógovým výstupom KIMO TH110 je určený na meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Akcia! -19%
228,0 € 190,0 € bez DPH

Prevodník vlhkosti TH110 so sondou do potrubia

Prevodník vlhkosti a teploty so sondou do potrubia a analógovým výstupom KIMO TH110 je určený na meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Prevodník vlhkosti TH210-R

Prevodníky vlhkosti a teploty s alarmom a analógovým výstupom KIMO TH210-R sú určené pre meranie a reguláciu parametrov klímy v chladiarenských a klimatizačných systémoch a v priemysle.
Cena na vyžiadanie

Multifunkčný prevodník KIMO C310

Multifunkčný prevodník C310 je navrhnutý pre meranie tlaku, rýchlosti a prietoku vzduchu a plynu, vlhkosti a teploty v miestnostiach alebo v potrubiach. Umožňuje zobraziť na displeji až 5 meraných parametrov súčasne, má 4 analógové výstupy 4-20 mA alebo 0-10 V, 4 relé výstupy, ktoré sa môžu priradiť ku rôznym parametrom.
Cena na vyžiadanie

Prevodník teploty a vlhkosti NOVUS RHT-RS485

Prevodník teploty NOVUS RHT-485 je presný a stabilný prevodník teploty a vlhkosti určený na komunikáciu cez protokol Modbus RS485, operujúci ako Slave. Prostredníctvom bezplatného softvéru DigiConfig je možné nakonfigurovať všetky funkcie prevodníka a taktiež vykonávať diagnostiku na diaľku.
Akcia! -44%
125,7 € 104,7 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info