SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Prenosné detektory plynu

Na zisťovanie úniku zemného plynu CH4 a LPG z potrubí alebo plynových zariadení ponúkame tri typy detektorov :

  • Detektor plynu Gas Sniffer B10
  • Detektor plynu Gas Sniffer B20 -  zabudovaný nabíjateľný akumulátor
  • Detektor plynu KIMO FG110

Meraná koncentrácia plynu je zobrazená na veľkom digitálnom displeji, pričom obidva detektory ponúkajú možnosť zobraziť koncentráciu meraného plynu v ppm, % objemu plynu a % LEL.  

Na meranie koncentrácie oxidu uhoľnatého (CO) ponúkame ručný detektor KIMO CO50 a CO110. Koncentrácia CO je zobrazená na displeji v jednotke ppm. Detektor súčasne meria aj teplotu vzduchu. Prístroj je hlavne vhodný pre obsluhu kotolní na pravidelné merania a zaznamenávania koncentrácie CO.

V našej ponuke ručných detektorov plynu môžete nájsť aj detektor oxidu uhličitého (CO2), ktorý slúži na monitorovanie kvality vzduchu miestnostiach, kanceláriách, vinných pivniciach a podobne. Ponúkame dva typy detektorov CO2 – KIMO AQ110 a HQ210. 

Zobraziť viac

Na všetky ponúkané detektory plynu vykonávame záručný a pozáručný servis. Vykonávame aj kalibráciu detektorov úniku plynov s použitím kalibračných plynov a podľa postupov doporučených výrobcom. Ako doklad o kalibrácie detektorov je vydávaný Skúšobný protokol. Doporučený lehota rekalibrácií detektorov plynu je 1 až 2 roky. 

Cenník: 

Služba: Cena:
Kalibrácia detektora CH4 (Gas Sniffer, FG100, FG110) 30 € bez DPH (36 € s DPH)
Kalibrácia detektora CO (CO50, CO100, CO110) 30 € bez DPH (36 € s DPH)
Náhradný snímač CH4 (Gas Sniffer, FG100, FG110) + kalibrácia 50 € bez DPH (60 € s DPH)

 

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Meraný plyn
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info