SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Meranie teploty kovov s infračervenými snímačmi od firmy Optris

Pri výrobe, ako aj pri spracovaní kovu, sledovanie teploty kovov bezdotykovými snímačmi nepomáha len pri dohľade a optimalizácii postupu pri teplotách do 3 000 °C, zlepšuje aj bezpečnosť pracoviska. Nepretržité monitorovanie teploty je kľúčovým faktorom vo valcovni v rámci procesu indukčného kalenia alebo lisovania. Na tieto účely Optris vyvinul infračervené meracie prístroje, ktoré sú vhodné najmä do vysokých teplôt a drsného prostredia kovopriemyslu, keďže bezdotykové meranie teploty na kove nie je také jednoduché. 

V tejto kategórií sme vybrali pyrometre a infračervené kamery, ktoré sú vhodné na meranie teploty povrchu kovov (od 50°C). Pyrometre a kamery sú vybavené špeciálnym snímačom s nízkou vlnovou dĺžkou a sú špeciálne určené na meranite teploty kovov. 

Zobraziť viac

Dokumenty na stiahnutie

Pyrometer Optris CSmicro - pre kovové povrchy

Meranie teploty kovových povrchov a taveniny. Merací rozsah až do +1600°C. Malé rozmery snímača.
Cena na vyžiadanie

Pyrometer Optris CT 1M/2M/3M - pre meranie kovov

Infračervené snímače Optris CT 1M/2M/3M sú špeciálne vyvinuté na presné meranie teploty kovových povrchov a taveniny kovov až do +2200 °C. Krátka vlnová dĺžka pre presné meranie.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 1M

Infračervená kamera určená na bezkontaktné meranie teploty kovových povrchov. Kamera využíva krátku meraciu dĺžku 1 um špeciálne určený pre meranie teploty kovových povrchov. Rozlíšenie 764x480 pixelov.
Cena na vyžiadanie

Termovízna kamera Optris PI 05M

Ultra kompaktná kamera PI 05M so super krátkovlnným spektrálnym rozsahom 500 – 550 nm je špeciálne navrhnutá pre meranie vysokej teploty pri výrobe kovov a taveniny s vysokým rozlíšením obrazu v teplotnom rozsahu 900 až 2000 °C.
Cena na vyžiadanie

Infračervený teplomer Optris P20

Profesionálny infračervený teplomer s vysokým meracím rozsahom a optickým rozlíšením snímača. Dvojitý laser a ďalekohľad pre presné zameranie objektu. Optický pomer až 120:1! Maximálna meracia teplota až +1300°C.
1 134,0 € 945,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Merací rozsah
Optický pomer
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info