SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Meranie telesnej teploty - Infračervená kamera na detekciu horúčky

Vírusové epidémie, ako je súčasný koronavírus (COVID-19), vytvárajú celosvetový dopyt po rýchlych a účinných infračervených kamerách schopných monitorovať horúčku u ľudí. Základ účinnosti termokamier ako skríningového nástroja spočíva v korelácii vonkajšej teploty povrchu kože s vnútornou teplotou alebo teplotou tela.

Inštalácia celého systému vrátane infračervenej kamery a jej rozsiahleho softvérového balíka je veľmi jednoduchá. Môže byť tiež premiestnený a nastavený v minimálnom čase.

Systém je chránený heslom, aby sa zabránilo neoprávneným zmenám. Kamery je možné kombinovať s naším referenčným zdrojom okolia BR 20AR a zisťovať a zobrazovať zmeny teploty menšie ako 0,5 °C.
 
Systém funguje diskrétne. Softvér vyčlení ľudí, ktorých teplota kože presahuje preddefinovanú hodnotu. Vizuálny alarm rýchlo identifikuje subjekty, ktoré vykazujú zvýšenú teplotu v porovnaní s normálnou populáciou, čo umožňuje bezpečnostnému personálu overiť vnútornú teplotu.
 
Ak je to potrebné, softvér ponúka možnosť automatického snímania IR snímok, keď osoba spustí alarm. Tepelné snímky s meraním teploty je možné uložiť vždy, keď teplota prekročí prednastavený prah.

Zobraziť viac

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info