SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Digitálne vlhkomery

Digitálny vlhkomer je prístroj určený na meranie relatívnej vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu. Vlhkomer funguje na základe kapacitného snímacieho prvku. Kapacitná polymérová vrstva vo vnútri sondy reaguje s vlhkosťou prítomnou medzi dvomi kovovými vrstvami pokrývajúcu sklenenú platňu. Absorpcia vody je funkciou relatívnej vlhkosti okolitého prostredia a tá mení dielektrickú konštantu. Meraný signál je priamo úmerný relatívnej vlhkosti a je závislý na barometrickom tlaku. Vlhkomery môžu byť dodané aj s kalibračným certifikátom (kalibrované vlhkomery).

V našej ponuke môžete nájsť aj profesionálny vlhkomer (HM50) na drevo, omietku alebo betón, ktorý je určený na meranie objemovej vlhkosti v rôznych stavebných materiálov. Vlhkomer na drevo, omietku alebo betón funguje na základe merania elektrického odporu vytvorením elektrickej cesty medzi dvoma hrotmi, ktoré sú zapichnuté do materiálu. 

Zobraziť viac

Vlhkomer-teplomer vzduchu KIMO HD50

Digitálny vlhkomer-teplomer HD50 je jednoduchý profesionálny prístroj na meranie relatívnej vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu pre použitie v potravinárskom priemysle, skladoch potravín a všade, kde je vysoká vlhkosť prostredia. Má zabudovanú sondu.
318,0 € 265,0 € bez DPH

Vlhkomer KIMO HM50 - vlhkomer na drevo, omietku, betón

Digitálny vlhkomer HM50 je jednoduchý profesionálny prístroj určený na meranie objemovej vlhkosti rôznych stavebných materiálov ako drevo, omietky, tehly, betón.
294,0 € 245,0 € bez DPH

Vlhkomer-teplomer vzduchu KIMO HD110

Digitálny vlhkomer a teplomer HD110 je jednoduchý profesionálny prístroj na meranie relatívnej vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu. Ku prístroju je káblom pripojená teplotno-vlhkostná sonda s rúčkou. Pamäť pre max., min. hodnoty, HOLD.
348,0 € 290,0 € bez DPH

Multifunkčný prístroj na meranie kvality ovzdušia KIMO HQ210

Digitálny multifunkčný prístroj KIMO HQ210 je profesionálny multifunkčný prístroj na meranie vlhkosti, teploty, teploty rosného bodu a kvality ovzdušia (meranie CO a CO2). Ku prístroju KIMO HQ210 je možné taktiež pripojiť modul na sledovanie klimatických podmienok a intenzity osvetlenia. Pomocou všesmerovej špeciálnej sondy OMNI je možné merať aj nízke rýchlosti vzduchu (ťah).
714,0 € 595,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info