SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Digitálne teplomery

Ponúkané profesionálne digitálne teplomery sú presné jednokanálové alebo dvojkanálové teplomery určené na meranie  teploty vzduchu, plynu v potrubí alebo na meranie povrchovej a vnútornej teploty materiálov. V našej ponuke môžete nájsť 2 typy digitálnych teplomerov:

  • Digitálny teplomer KIMO TR - snímač PT100, merací rozsah: od -100 až 400 °C
  • Digitálny teplomer KIMO TK – termočlánky K/J/T, merací rozsah: od -200 do 1300 °C

Všetky ponúkané digitálne teplomery môžu byť dodané aj s kalibračným certifikátom (kalibrovaný teplomer).  Ku jednotlivým teplomerom je možné vybrať rôzne typy sond podľa špecifického druhu použitia. 

Zobraziť viac

Ľudské telo pociťuje komfort iba v prostredí, kde sú teplota a pohyb vzduchu udržiavané na určitej úrovni. Pre komfort a dobré zdravie ľudí a zvierat poskytuje teplomer s čiernou guľou priame merania priemernej radiačnej teploty. Táto tepota prijímaná telom je odrazená okolitými povrchmi, stenami, podlahou, nábytkom a zariadením. Teplomer s čiernou guľou je zvlášť užitočný merací prístroj na pracoviskách ako sú veterinárne laboratória a výkrmne zvierat.

Teplomer s čiernou guľou bol vyvinutý a vyrobený firmou KIMO na meranie radiačnej teploty. Je založený na princípe čierneho telesa a pozostáva z jednej sféry, do ktorej môže byť vložený kvapalinový teplomer, teplotná sonda Pt100 alebo termočlánková sonda. Poskytuje presné a spoľahlivé výsledky. Čierna guľa môže byť pripojená ku akémukoľvek teplomeru.

Dokumenty na stiahnutie

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info