SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Digitálne teplomery

Ponúkané profesionálne digitálne teplomery sú presné jednokanálové alebo dvojkanálové teplomery určené na meranie  teploty vzduchu, plynu v potrubí alebo na meranie povrchovej a vnútornej teploty materiálov. V našej ponuke môžete nájsť 2 typy digitálnych teplomerov:

  • Digitálny teplomer KIMO TR - snímač PT100, merací rozsah: od -100 až 400 °C
  • Digitálny teplomer KIMO TK – termočlánky K/J/T, merací rozsah: od -200 do 1300 °C

Všetky ponúkané digitálne teplomery môžu byť dodané aj s kalibračným certifikátom (kalibrovaný teplomer).  Ku jednotlivým teplomerom je možné vybrať rôzne typy sond podľa špecifického druhu použitia. 

Zobraziť viac

Ľudské telo pociťuje komfort iba v prostredí, kde sú teplota a pohyb vzduchu udržiavané na určitej úrovni. Pre komfort a dobré zdravie ľudí a zvierat poskytuje teplomer s čiernou guľou priame merania priemernej radiačnej teploty. Táto tepota prijímaná telom je odrazená okolitými povrchmi, stenami, podlahou, nábytkom a zariadením. Teplomer s čiernou guľou je zvlášť užitočný merací prístroj na pracoviskách ako sú veterinárne laboratória a výkrmne zvierat.

Teplomer s čiernou guľou bol vyvinutý a vyrobený firmou KIMO na meranie radiačnej teploty. Je založený na princípe čierneho telesa a pozostáva z jednej sféry, do ktorej môže byť vložený kvapalinový teplomer, teplotná sonda Pt100 alebo termočlánková sonda. Poskytuje presné a spoľahlivé výsledky. Čierna guľa môže byť pripojená ku akémukoľvek teplomeru.

Dokumenty na stiahnutie

Digitálny teplomer KIMO TT 21-22

Digitálny teplomer KIMO TT 21-22 je presný jednokanálový alebo dvojkanálový teplomer pre termočlánky určený na meranie vzduchu, plynu v potrubí alebo na meranie povrchovej a vnútornej teploty materiálov. K digitálnym teplomerom je možné dokúpiť rôzne meracie sondy s termočlánkom K/T/J podľa účelu merania. Rozsah merania -40 až 1300 °C.
102,0 € 85,0 € bez DPH

Digitálny teplomer KIMO TK61 - TK62

Digitálny teplomer KIMO TK61 -62 je presný jednokanálový alebo dvojkanálový teplomer pre termočlánky určený na meranie vzduchu, plynu v potrubí alebo na meranie povrchovej a vnútornej teploty materiálov. K digitálnym teplomerom je možné dokúpiť rôzne meracie sondy s termočlánkom K/T/J podľa účelu merania. Rozsah merania -40 až 1300 °C.
132,0 € 110,0 € bez DPH

Digitálny teplomer KIMO TR61 - TR62

Digitálny teplomer KIMO TR61 a TR62 je presný teplomer PT100 určený na meranie vzduchu, plynu v potrubí alebo na meranie povrchovej a vnútornej teploty materiálov súčasne na dvoch miestach. K digitálnym teplomerom je možné dokúpiť rôzne sondy podľa účelu merania.
132,0 € 110,0 € bez DPH

Multifunkčný teplomer KIMO TM210

Digitálny teplomer KIMO TM 210 je profesionálny kalibrovaný teplomer so štyrmi meracími kanálmi na meranie vzduchu, plynu v potrubí alebo povrchovú a vnútornú teplotu materiálov.
528,0 € 440,0 € bez DPH

Teplomer so záznamom KIMO KTT220 - sada pre servis vykurovania

Sada - teplomer so záznamom KTT220 s dvomi teplotnými sondami na potrubie je určená na meranie teploty vody pri vykurovaní, výstup z kotla a spiatočka. Špeciálne teplotné sondy sa nasadia na potrubie a teplomer s dvomi vstupmi môže dlhodobo merať a zaznamenávať teplotu trubiek. Sada obsahuje teplomer KTT220 a 2 sondy na potrubia.
372,0 € 310,0 € bez DPH

Čierna guľa na meranie radiačnej teploty

Čierna guľa je určená na špeciálne merania radiačnej teploty prostredia. Je možné na ňu pripojiť akýkoľvek teplomer, teplotné sondy Pt100, termočlánky s priemerom 2 až 7 mm. Dodáva sa v dvoch veľkostiach.
108,0 € 90,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info