SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Dataloggery - záznamníky

Dataloggery - záznamníky slúžia na monitorovanie a záznam rôznych parametrov prostredia s možnosťou ďalšieho spracovania nameraných údajov, ako napríklad sledovanie trendu teploty, vlhkosti, tlaku, intizity osvetlenia, prúdu, napätia a pod. a ich archivácie pre neskoršie preúkazanie kvality prostredia. 

Záznamníky - dataloggery nevyžadujú externé sieťové napájanie, majú lithiovú batériu s dlhodobou životnosťou. Konfigurácia dataloggerov sa vykonáva prostredníctvom softwéru KILOG, kde sa nastavia intervaly ukladania, alarmy a celková doba meracej kampane. Stiahnuté údaje je možné archivovať vo forme grafu a tabuľky alebo exportovať pre ďalšie spracovanie alebo distribúciu. 

Zobraziť viac

Dataloggery - záznamniky série KISTOCK 50 sú určené na meranie a záznam teploty a vlhkosti v potravinárskom,

farmaceutickom priemysle alebo všade tam kde je potrebné monitorovať teplotu a vlhkosť. Dataloggery série 50 majú štandardne zabudovaný displej, kde je možné vidieť meranú hodnotu. Malé rozmery dataloggera a jeho kompaktnosť (na výšku iba 6 cm) umožňujú monitorovať teplotu a vlhkosť v sťažených podmienkach. Na zadnej strane sa nachádza magnet a tak je možné datalogger pripnúť na kovovú stenu.

Výdrž batérie je až 500 dní a zázamník umožňuje uložiť až 16 000 údajov do pamäte. Konfigurácia a sťahovanie údajov prebieha cez voľne stiahnuteľný program KILOG Lite (v slovenčine). Záznamníky série 50 sĺňajú požiadavku referenčej normy EN-12830.

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 120 sú určené hlavne na meranie a zázam teploty pri preprave tovaru alebo všade tam kde je potrebné dlhodobo monitorovať teplotu a vlhkosť (sklady, chladničky a podobne). Záznamníky majú zabudovaný USB konektor v tele prístroja, ktorý umožňuje rýchlu konfiguráciu a sťahovanie údajov prostredníctvom PDF formátu.

Séria dataloggerov KISTOCK 120 bola navrhnutá pre efektívne, presné a rýchle meranie. Používanie dataloggera je jednoduché. Na zadnej strane sa náchádza magnet pomocou ktorého môžete prístroj upevniť na kovovú stenu.

Ideálny pre meranie teploty a vlhkosti pri preprave potravín (teplé aj studené). Zázamníky série 120 spĺňajú požiadavku normy EN-12830.


Teplota / Vlhkosť / Svetlo / Prúd - Napätie / Impluzy / Tlak vody

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 220 sú určené na meranie a záznam rôznych parametrov prostredia buď pomocou interného šnímača alebo externej sondy. Dataloggery série 220 umožňujú pripojiť až dve externé sondy a tak merať až 5 parametrov súčastne.

Záznamníky majú prípravu pre uchytenie na stenu pomocou uzamykateľného držiaka. Životnosť batérie je až 4 roky. Datalogger umožňuje nastaviť dva vizuálne alarmy, ktoré indikujú podkročenie - prekročenie nastavených hodnôt.

Datalogger má vstup pre rôzne sondy podľa špecifického použitia. Hodí sa hlavne pre tieto aplikácie - vetranie a klimatizácia, vykurovanie, poľnohosdárstvo a potravinárstvo.  

Dokumenty na stiahnutie

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info