SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Dataloggery - záznamníky

Dataloggery - záznamníky slúžia na monitorovanie a záznam rôznych parametrov prostredia s možnosťou ďalšieho spracovania nameraných údajov, ako napríklad sledovanie trendu teploty, vlhkosti, tlaku, intizity osvetlenia, prúdu, napätia a pod. a ich archivácie pre neskoršie preúkazanie kvality prostredia. 

Záznamníky - dataloggery nevyžadujú externé sieťové napájanie, majú lithiovú batériu s dlhodobou životnosťou. Konfigurácia dataloggerov sa vykonáva prostredníctvom softwéru KILOG, kde sa nastavia intervaly ukladania, alarmy a celková doba meracej kampane. Stiahnuté údaje je možné archivovať vo forme grafu a tabuľky alebo exportovať pre ďalšie spracovanie alebo distribúciu. 

Zobraziť viac

Dataloggery - záznamniky série KISTOCK 50 sú určené na meranie a záznam teploty a vlhkosti v potravinárskom,

farmaceutickom priemysle alebo všade tam kde je potrebné monitorovať teplotu a vlhkosť. Dataloggery série 50 majú štandardne zabudovaný displej, kde je možné vidieť meranú hodnotu. Malé rozmery dataloggera a jeho kompaktnosť (na výšku iba 6 cm) umožňujú monitorovať teplotu a vlhkosť v sťažených podmienkach. Na zadnej strane sa nachádza magnet a tak je možné datalogger pripnúť na kovovú stenu.

Výdrž batérie je až 500 dní a zázamník umožňuje uložiť až 16 000 údajov do pamäte. Konfigurácia a sťahovanie údajov prebieha cez voľne stiahnuteľný program KILOG Lite (v slovenčine). Záznamníky série 50 sĺňajú požiadavku referenčej normy EN-12830.

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 120 sú určené hlavne na meranie a zázam teploty pri preprave tovaru alebo všade tam kde je potrebné dlhodobo monitorovať teplotu a vlhkosť (sklady, chladničky a podobne). Záznamníky majú zabudovaný USB konektor v tele prístroja, ktorý umožňuje rýchlu konfiguráciu a sťahovanie údajov prostredníctvom PDF formátu.

Séria dataloggerov KISTOCK 120 bola navrhnutá pre efektívne, presné a rýchle meranie. Používanie dataloggera je jednoduché. Na zadnej strane sa náchádza magnet pomocou ktorého môžete prístroj upevniť na kovovú stenu.

Ideálny pre meranie teploty a vlhkosti pri preprave potravín (teplé aj studené). Zázamníky série 120 spĺňajú požiadavku normy EN-12830.


Teplota / Vlhkosť / Svetlo / Prúd - Napätie / Impluzy / Tlak vody

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 220 sú určené na meranie a záznam rôznych parametrov prostredia buď pomocou interného šnímača alebo externej sondy. Dataloggery série 220 umožňujú pripojiť až dve externé sondy a tak merať až 5 parametrov súčastne.

Záznamníky majú prípravu pre uchytenie na stenu pomocou uzamykateľného držiaka. Životnosť batérie je až 4 roky. Datalogger umožňuje nastaviť dva vizuálne alarmy, ktoré indikujú podkročenie - prekročenie nastavených hodnôt.

Datalogger má vstup pre rôzne sondy podľa špecifického použitia. Hodí sa hlavne pre tieto aplikácie - vetranie a klimatizácia, vykurovanie, poľnohosdárstvo a potravinárstvo.  

Datalogger - záznamník KIMO KCC320

Záznamník teploty, vlhkosti, atmosferického tlaku a CO2. Meranie až 4 parametrov súčasne. Bluetooth modul v prístroji. Komunikácia s APLIKÁCIOU v mobile / tablete.
594,0 € 495,0 € bez DPH

Dataloger teploty a vlhkosti HT20 - pre IoT monitoring

Dataloger pre monitoring teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu navrhnutý pre monitoring cez internet (IoT). Akustický alarm, výstup RS485, Ethernet, Cloud ready. Kompletný monitoring teploty a vlhkosti pre serverovne, sklady potravín a liečiv, laboratória, múzea, výrobné závody, sklady produktov, kancelárie, sklenníky a inde.
348,0 € 290,0 € bez DPH

Univerzálny dataloger LogBox BLE

Dataloger LogBox BLE má 3 univerzálne vstupy pre pripojenie rôznych analógových signálov, pulzov a snímačov teploty. Zabudovaný Bluetooth modul umožňuje konfigurovať dataloger, sťahovať meracie reporty, prezerať kanály cez mobilnú aplikáciu. Konfigurácia aj cez PC program prostredníctvom USB konektora.
462,0 € 385,0 € bez DPH

Meracia ústredňa FIELDLOGGER

FieldLogger je univerzálny a výkonný prístroj na zber a
spracovanie analógových, digitálnych a iných druhov
premenných veličín s vysokým rozlíšením a vysokou
prenosovou rýchlosťou.
Cena na vyžiadanie

Zvýhodnená sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty AiroSensor T + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -8%
426,0 € 355,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor TRH + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty a vlhkosti AiroSensor TRH + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -5%
468,0 € 390,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor T ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty AiroSensor T RH so zabudovanou anténou na prenos údajov z väčších vzdialeností + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -5%
432,0 € 360,0 € bez DPH

Zvýhodnená sada AiroSensor TRH ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrôtového dataloggera (záznamníka) na meranie teploty a vlhkosti AiroSensor T RH ER so zabudovanou anténou na prenos údajov z väčších vzdialeností + Access Point na prepojenie dataloggerov na Cloud + 2 kredity
Akcia! -8%
432,0 € 360,0 € bez DPH

Mini záznamník teploty iButton G

Mini záznamník teploty iButton G je určený na meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, skladoch, laboratóriách a pod. Merací rozsah -40 až +80 °C, Pamäť: 2048 meraní
66,0 € 55,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info