SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Dataloggery - záznamníky

Dataloggery - záznamníky slúžia na monitorovanie a záznam rôznych parametrov prostredia s možnosťou ďalšieho spracovania nameraných údajov, ako napríklad sledovanie trendu teploty, vlhkosti, tlaku, intizity osvetlenia, prúdu, napätia a pod. a ich archivácie pre neskoršie preúkazanie kvality prostredia. 

Záznamníky - dataloggery nevyžadujú externé sieťové napájanie, majú lithiovú batériu s dlhodobou životnosťou. Konfigurácia dataloggerov sa vykonáva prostredníctvom softwéru KILOG, kde sa nastavia intervaly ukladania, alarmy a celková doba meracej kampane. Stiahnuté údaje je možné archivovať vo forme grafu a tabuľky alebo exportovať pre ďalšie spracovanie alebo distribúciu. 

Zobraziť viac

Dataloggery - záznamniky série KISTOCK 50 sú určené na meranie a záznam teploty a vlhkosti v potravinárskom,

farmaceutickom priemysle alebo všade tam kde je potrebné monitorovať teplotu a vlhkosť. Dataloggery série 50 majú štandardne zabudovaný displej, kde je možné vidieť meranú hodnotu. Malé rozmery dataloggera a jeho kompaktnosť (na výšku iba 6 cm) umožňujú monitorovať teplotu a vlhkosť v sťažených podmienkach. Na zadnej strane sa nachádza magnet a tak je možné datalogger pripnúť na kovovú stenu.

Výdrž batérie je až 500 dní a zázamník umožňuje uložiť až 16 000 údajov do pamäte. Konfigurácia a sťahovanie údajov prebieha cez voľne stiahnuteľný program KILOG Lite (v slovenčine). Záznamníky série 50 sĺňajú požiadavku referenčej normy EN-12830.

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 120 sú určené hlavne na meranie a zázam teploty pri preprave tovaru alebo všade tam kde je potrebné dlhodobo monitorovať teplotu a vlhkosť (sklady, chladničky a podobne). Záznamníky majú zabudovaný USB konektor v tele prístroja, ktorý umožňuje rýchlu konfiguráciu a sťahovanie údajov prostredníctvom PDF formátu.

Séria dataloggerov KISTOCK 120 bola navrhnutá pre efektívne, presné a rýchle meranie. Používanie dataloggera je jednoduché. Na zadnej strane sa náchádza magnet pomocou ktorého môžete prístroj upevniť na kovovú stenu.

Ideálny pre meranie teploty a vlhkosti pri preprave potravín (teplé aj studené). Zázamníky série 120 spĺňajú požiadavku normy EN-12830.


Teplota / Vlhkosť / Svetlo / Prúd - Napätie / Impluzy / Tlak vody

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 220 sú určené na meranie a záznam rôznych parametrov prostredia buď pomocou interného šnímača alebo externej sondy. Dataloggery série 220 umožňujú pripojiť až dve externé sondy a tak merať až 5 parametrov súčastne.

Záznamníky majú prípravu pre uchytenie na stenu pomocou uzamykateľného držiaka. Životnosť batérie je až 4 roky. Datalogger umožňuje nastaviť dva vizuálne alarmy, ktoré indikujú podkročenie - prekročenie nastavených hodnôt.

Datalogger má vstup pre rôzne sondy podľa špecifického použitia. Hodí sa hlavne pre tieto aplikácie - vetranie a klimatizácia, vykurovanie, poľnohosdárstvo a potravinárstvo.  

Dokumenty na stiahnutie

Dataloger - záznamník teploty TILOG Single

Záznamník teploty bez displeja určený pre meranie a záznam teploty hlavne pri preprave liekov a potravín, ale aj v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde je potrebný jednorazový monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
Novinka!
24,0 € 20,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty TILOG T

Záznamník teploty bez displeja určený pre meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde sa vyžaduje dlhodobý monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
Novinka!
45,6 € 38,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty TILOG TD

Záznamník teploty s displejom určený pre meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, v skladoch, vo výrobe a všade, kde sa vyžaduje dlhodobý monitoring teploty. Kapacita pamäti 8000 záznamov, sťahovanie údajov do PC.
Novinka!
55,2 € 46,0 € bez DPH

Dataloger - záznamník teploty a vlhkosti TILOG - TRH

Záznamník určený na meranie a záznam teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu v skladoch, skleníkoch, laboratóriách, čistých miestnostiach, vo výrobnom procese a pod. Kapacita pamäti 20000 záznamov a sťahovanie do PC alebo ukladanie na web.
Novinka!
82,8 € 69,0 € bez DPH

Záznamník teploty (dataloger) KIMO KT50

Novinka v ponuke. Nový typ dataloggera - záznamníka teploty KIMO KT50. Určený na meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, skladoch a pod. Merací rozsah -40 až +70°C. Bezplatný software.
Novinka!
82,8 € 69,0 € bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (dataloger) KIMO KH50

Novinka v ponuke. Nový typ dataloggera - záznamníka teploty a vlhkosti KIMO KH50. Určený na meranie a záznam teploty a vlhkosti. Merací rozsah -20 až +70°C a 5 až 95% RV. Bezplatný softvér.
Novinka!
124,8 € 104,0 € bez DPH

Mini záznamník teploty KT20

Mini záznamník teploty KT20 je určený na meranie a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, skladoch, laboratóriách a pod. Merací rozsah -40 až +80 °C, IP67.
67,2 € 56,0 € bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KT120

Záznamník teploty (datalogger) KT-120 je určený na meranie a záznam teploty v miestnostiach, skladoch, chladničkách, mrazničkách, kanceláriách a pod. Kapacita pamäte pre 50 000 záznamov. Kompaktný rozmer. Bezplatný softvér.
118,8 € 99,0 € bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KH120

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) KH120 je určený pre meranie a záznam teploty a vlhkosti. Kapacita pamäti pre 50 000 záznamov. Kompaktný rozmer. Bezplatný softvér.
162,0 € 135,0 € bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KH220

Záznamník teploty a vlhkosti KH220 je určený na dlhodobý záznam teploty, vlhkosti, intenzity osvetlenia a ďalších parametrov. Ku dataloggeru je možné pripojiť jednu externú sondu. Kapacita pamäte je 1 mil. údajov.
274,8 € 229,0 € bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KT220

Záznamník teploty (datalogger) KT220 je určený pre meranie a záznam teploty a ďalších parametrov. Datalogger umožňuje pripojiť jednu externú sondu. Kapacita pamäte pre 1 mil. záznamov.
154,8 € 129,0 € bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KTT220 - vstup pre termočlánky

Záznamnik teploty KTT220 je určený na meranie a záznam teploty. Datalogger ma 2 vstupy pre termočlánky typu K, J, T.
190,8 € 159,0 € bez DPH
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Snímač
Počet kanálov
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info