SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Optris

Pyrometer Optris CSmicro - LT15HS

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

Pyrometre Optris CSmicro sú vybavené inovatívnou malou nerezovou meracou hlavou pre špeciálne použitie v malých a obmedzených priestoroch pre umiestnenie štandardných snímačov teploty. Vysoká teplotná odolnosť plášťa pyrometra na okolitú teplotu predurčuje použitie pyrometrov CSmicro zvlášť pri výrobe plastov a v papierenskom priemysle (až do 180 °C bez dodatočného chladenia). Výborný pomer výkon-cena poskytuje možnosť použiť viac pyrometrov pre súčasné meranie teploty napr. na väčšej ploche alebo na viacerých miestach pohybujúcich sa produktov.    

Pyrometre CSmicro poskytujú analógový výstup (0-5 V / 0-10 V alebo 4-20 mA) pre zobrazenie teploty na displeji alebo spracovanie meraného signálu v PLC a pod. USB adaptér umožňuje priame pripojenie pyrometra ku PC alebo smartfónu / tabletu.

Ponuka modelov:

MODEL Merací rozsah: Optický pomer: Odolnosť snímača na okolitú teplotu: Teplotné rozlíšenie: Čas odozvy snímača:
CSmicro 15HS -20 až +150°C 15:1 +75°C 0,025 K 150 ms

NOVINKA: Pyrometre CSmicro je možné používať s novou aplikáciou IR mobile App (Android). Aplikácia umožňuje monitorovať a analyzovať teplotu na pripojenom smartfóne alebo tablete.

Viac informácií v priloženom technickom liste. Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme vybrať správny infračervený snímač. 

Stiahnite si dokumentácie k výrobku

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info