SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na
Dado Lab

Aparatúra na meranie PCDD/F - dioxínov

Cena na vyžiadanie

Detailný popis výrobku

Odberová aparatúra ST5-EVO je špeciálne navrhnutá pre dlhodobé odbery vzoriek pre stanovenie koncentrácie PCDD/F (dioxínov a furánov) na spaľovniach odpadov. Aparatúra je konštruovaná v súlade s požiadavkami pre filtračno-kondenzačnú metódu podľa medzinárodnej normy EN 1948-1.

Pre minimalizáciu znečistenia vnútorných odberových komponentov počas odberu a uľahčenie čistenia po odbere sú hubica, odberová trubica a držiak filtra vyrobené zo skla (alternatívne sa môžu použiť aj komponenty z titanu).

Odberová sonda a filtračný box sú vyhrievané. Pre zabezpečenie riadenej teploty pri filtrácii je v tejto zostave použitá externá filtrácia, ktorá umožňuje odoberať aj vzorku z potrubí s vyššou teplotou ako 120 °C (v norme EN 1948 je maximálna dovolená teplota filtrácie 120 °C, pri použití filtra umiestneného v potrubí túto teplotu nie je možné dostatočne riadiť pri vyšších teplotách).

Kondenzačný chladič MFC je umiestnený ihneď za filtrom a chladenie je zabezpečené pomocou vodného obehového chladiča SC5.

Plynná zložka PCDD/F sa zachytí adsorpciou na PUF filtri alebo na XAD-2. Kartridž s PUF filtrom alebo XAD-2 je umiestnený priamo v závitovom sklenenom chladiči, takže je zabezpečené perfekné chladenie adsorpcie. Plne automatické riadenie odberu vzorky zabezpečuje odberová jednotka ST5-EVO.

Odberové sondy sa dodávajú v rôznych dĺžkach, od 0,5 m pre použitie na spaľovniach nemocničného odpadu, až po 2,5 m pre použite na veľkých spaľovniach.

Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nášho manažéra daného produktu a my sa Vám pokúsime v čo najkratšom čase ozvať späť.
Viliam Demko
Manažér produktu
+421 907 992 078
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky