SK CZ
+421 907 992 078
Poradenstvo na

Analyzátory spalín pre servis a kontrolu kotlov

15 rokov uspokojujeme potreby servisných a revíznych technikov pre kvalitný profesionálny servis a kontrolu kotlov. Našu ponuku analyzátorov spalín tvoria spoľahlivé a cenovo dostupné prístroje s kompletnou výbavou pre zabezpečenie diagnostiky spalín zariadení na spaľovanie všetkých druhov palív. V našej ponuke môžete nájsť sériu analyzátorov CHEMIST od popredného talianskeho výrobcu SEITRON a francúzského výrobcu SAUERMANN. 

Analyzátory spalín série CHEMIST (modely Cemist 500 a vyššie) majú extra dlhú životnosť kyslíkového aj ostatných snímačov, čím sa rozširuje beznákladová prevádzka na 4 roky (životnosť O2). Séria analyzátorov spalín CHEMIST 100 predstavuje lacné riešenie pre profesionálny servis, revízie a kontroly kotlov. Výbava analyzátorov CHEMIST zahŕňa všetky potrebné funkcie pre kompletný servis. Nové technologické prvky umožňujú pohodlnejšiu obsluhu.

Ako výhradný dovozca ponúkaných analyzátorov spalín vykonávame záručný a pozáručný servis a tiež kalibrácie podľa postupov výrobcu. Ceny ponúkaných analyzačných kompletov zahŕňajú aj PC softvér, Bluetooth modul, snímač nízkeho tlaku pre 4 Pa test, tlakové hadičky, využitie aplikácie Chemist Smart Analysis, takže už nemusíte k základnej cene priplácať nič, aby ste mohli využívať všetky funkcie, ktoré naše prístroje poskytujú.

Navyše ceny našich analyzátorov spalín sú veľmi výhodné.

Zobraziť viac

Na všetky ponúkané analyzátory spalín vykonávame záručný a pozáručný servis. Vykonávame aj kalibráciu analyzátorov spalín s použitím kalibračných plynov a referenčných prístrojov. Kalibrácia zahŕňa porovnanie koncentrácie O2, CO, NO, snímače teploty a tlaku. Ako doklad o kalibrácii je vydaný Skúšobný protokol.

Kalibrácia zahŕňa aj nastavenie správnej hodnoty, ak sa zistí odchýlka od referenčného materiálu v súlade s postupom výrobcu analyzátora. Doporučená lehota rekalibrácií analyzátorov spalín je 1 x za rok.

Cena kalibrácie: 

Služba: Cena:
Kalibrácia O2, CO, NO, teplota, tlak 50 € bez DPH (60 € s DPH)
Meracie prístroje
Kategórie
Kategórie
x
Filter
Meracie články
Tlačiareň
Určite neprehliadnite
Akcie a novinky
Súbory cookies nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Pokračovaním v prehliadaním tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies.
Viac info